Jak usunąć plik Freecell hd

Ściągnąłem ze sklepu Windows w/w grę. Zaktualizowałem system do Windows 10, a następnie cofnąłem go do wersji 8.1. Po tej operacji mam problem z tą grą. Nie mogę odinstalować, bo jej nie ma, nie mogę zainstalować, bo, wg sklepu Windows jest zainstalowana. Usunąłem wszystko ręcznie, został mi ten jedyny plik w folderze winrt, którego nie mogę usunąć: AppProvider(\{S-1-5-21-2153115876-1931178659-1787341744-1001}\LS\Microsoft.Windows.Cortana_cw5n1h2txyewy). Bardzo proszę o pomoc

 

“2 posty w tym temacie”

Założyłem już dwie pary okularów, a drugiego postu, czyli ewentualnej odpowiedzi, nie widzę. Chyba, że nie umiem liczyć do dwóch.

Zawsze edytuj ten co masz post, to i tak pokaże się jako nieprzeczytane.

To nie jest takie proste - podobne brewerie, jak z grą systemową. No, spróbuj usunąć? A mnie się udało kiedyś z plikiem pinball. W składnikach wyłączone, a windows NT to uruchamiał. Ni trafiło mnie, zrobiłem mu amen, a taki był chroniony, nie do ruszenia…

Pobiera się spolszczenie do programu na dole strony i sam program. http://www.nirsoft.net/utils/opened_files_view.html

Po wypakowaniu zawartość spolszczenia wklejasz do folderu programu, Usuwasz zipy. Masz. W folderze uruchamiasz plik exe jako admin. W opcjach zaznaczasz mu jeszcze - Pokaz otwarte foldery.

Jak poszukasz, to znajdziesz freecella, bo jak nieusuwalny, to jakiś proces plik używa. Po zaznaczeniu w menu plik kliknij w - Zamknij uchwyty wybranych plików. No i zniknie ten plik z listy. To znaczy, że masz szansę wejść w lokalizacje pliku i go usunąć normalnie.

A program, niecałe 100KB u mnie jest w menu start (przypiąłem plik exe), bo to jeść nie chce, niepotykanie stabilny i przydaje się, bo pokazuje uchwyty, ścieżki, procesy i dużo więcej info. Tam też zobaczysz oko teściowej, czy szefa, czy jest takowy, bo normalnie nie widać szpiegostwa…

Problem polega na tym, że klikając na nim nie mam opcji “usuń”, tylko “otwórz za pomocą” i “utwórz skrót”. Gdy klikam na pierwsze, otwiera mi się, że nie ma programu do jego otwarcia. Jak klikam dwa razy LPM, to otwiera mi się IE.

Czasem można taki odblokowany plik przenieść na pulpit i normalnie przesunąć do kosza.

Uruchom cmd w trybie administratora wpisz: