Jak usunąć plik którego fizycznie nie ma?

Otóż zmieniłam lokalizacje pulpitu na inny dysk i po zrobieniu tego przeniosłam pliki z dotychczasowego folderu do tego nowego (skopiowałam je zanim wykonałam tę operacje) Przenosiłam programem “Folder Redirector” i tam się zapisuje po zrobieniu plik na pulpicie żeby było można przywrócić poprzednie ustawienia … I problem w tym, że ten plik jest na pulpicie ale nic nie można zrobić z nim tak jak by go nie było bo jak napisałam skopiowałam wszystko zanim zmieniłam miejsce pulpitu (wiec tego pliku nie kopiowałam) i go nie ma ani na C (gdzie był pulpit) ani na E(nowe jego miejsce) . I jak usunąć ten plik ? jak usuwam to pisze że “nie można odczytać pliku lub dysku źródłowego” (niej więcej) , we właściwościach pisze ze jest na E (chociaż go tam nie ma) Jak go usunąć?

Ps1: Sorki że się tak rozpisałam ale chciałam dokładnie to opisać …

Ps2: Sorki za temat ale nie wiedziałam jaki

Kłopot z plikiem http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr … 12240.html

Zrestartuj komputer , jak tylko zacznie się ładować bios wciskaj F8 bez przerwy , uruchomi Ci się ekran z różnymi pozycjami (xD) do wyboru . Wybierz - uruchom komputer w trybie awaryjnym . Gdy już Ci się komp uruchomi w tym trybie powinnaś bez większego problemu usunąć to czego chciałabyś się pozbyć . Pzdr .

Dobra sorki że musieliście się produkować i będę pamiętać wasze porady na przyszłość , ale jak wyłączyłam kompa i włączyłam go później to plik w tajemniczych okolicznościach “zniknął” z pulpitu :smiley:

wejdź w “komputer” > pulpit (miejscu gdzie leży ten plik. Włącz funkcję pokazywania plików ukrytych, zobacz czy jest plik. Jeśli tak to kliknij na ikonke PPM>właściaości i wyłącz ukryty i zaznacz tylko do odczytu.

Nie ma go nigdzie wiec po problemie :smiley:

Plik, aplikacja lub wirus, który sam wyparuje to jest większy problem niż system by padł. Ponieważ tak naprawdę zmienia atrybuty na systemowy, ukryty, i zmienia lokalizację.