Jak usunąć plik z płyty?

Witam.Mam problem.Mam płytę DVD+RW.Chcę przegrać na nią windowsa 7,ale muszę usunąć jeden plik.I problem tkwi w tym, że nie ma usuń.

Mógł by ktoś coś poradić? :wink:

Możesz wyczyścić całą płytę programem do nagrywania i nagrać z powrotem bez jednego pliku :wink:

(poważnie, innej opcji nie ma)

Tylko jak nie nagrać tego pliku?On jest na oryginalnej płytce a raczej boje się go usuwać.A czy jak bym zrobił obraz to mógłbym usunąć ten plik?I czy ta płyta była by bootowalna

sory nie doczytałem dokładnie (zrozumiałem że chodzi o usuwanie pliku z DVD+RW)

Do czego ci kopia oryginalnej płytki bez jednego pliku? (i czemu mam wrażenie żeś pirat?)

Bo chcę coś zobaczyć.A dokładnie chcę usunąć plik ei.cfg.Można się domyślić o co chodzi :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie jest to pirat.Oryginalny win7 od firmy Actina

A od kiedy oryginalne aplikacje są fabrycznie nagrywane na DVD RW ?

Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem nie zadawałbyś takich pytań.

Co do tematu, jeżeli nie nagrywasz obrazu płyty, to po nagraniu płyty włóż jeszcze raz tą płytę do napędu, otwórz ja programem do nadrywania, tak jakbyś chciał na nią znów coś nagrać, zaznaczasz plik który chcesz usunąć i dajesz usuń. Powinno pomóc. Plik będzie niewidoczny, ale czy faktycznie usunięty to nie jestem pewny.

Bo ja nie nagrywam obrazu.Ja kopiuję z oryginalnej na inną.

Spróbowałem twojej rady.Niestety żadne pliki się nie pokazują.

Zrób obraz ULTRAISO usuń plik i wtedy wypal płytę

Ale to co chcesz zrobić, to już piractwo, bo nie sądzę, że chcesz zainstalować tę wersję Windows, na którą posiadasz licencję.

Teoretycznie jest inna opcja, można usunąć plik z płyty ale fizycznie ten plik tak na prawdę nie zostanie usunięty a jedynie nadpisana zostanie zawartość płyty a plik będzie jedynie niewidoczny :slight_smile:

Pozdrawiam!