Jak usunąć pliki, które nie mają ścieżek?

Mam problem a mianowicie: ostatnio wyczyściło mi dysk “H” z danych. Zaczęły wyskakiwać błędy po czym cała zawartość dysku zniknęła ale gdy biore właściwości tego dysku pokazuje mi 8 GB zajętego miejsca. Na drugi dzień wyczyściło mi kolejny dysk “K” ( taka sama sytuacja jak w poprzednim - 14 GB zajętego miejsca) tyle że po uruchomieniu CHKDSK pliki powróciły na dysk “K”. Niestety nie wiem jakim cudem z dysku “I” przeniosło się część plików na dysk “K” i niestety nijak nie moge ich z tego dysku usunąć. Są to pliki JPEG, które na dysku “I” działają bez zarzutu, jednak z dysku “K” nie da się ich otworzyć, przenieść, usunąć. Kiedy klikam na fotkę w szczegółach po prawej pokazuje mi sie rozmiar pliku (251 KB), natomiast gdy na te samą fotkę kliknę i wybiorę właściwości pokazuje mi 0 bajtów. Gdy próbuje usunąć te pliki wyskakuje mi błąd: “Nie można usunąć plik: Nie można odczytać z pliku lub z dysku źródłowego” lub że dany plik Fotki.jpg zawiera nieprawidłową ściężkę. Próbowałam nadać te uprawnienia o których troche poczytałam na tym forum ale niestety we właśćiwościach jest tylko zakładka “ogólne”. Macie pomysł co z tym zrobić?

osobiscie radzilbym gruntowny format calego dysku lacznie z usunieciem partycji takie moje zdanie

Rownież rozpatruję takie rozwiazanie, lecz najpierw chciałabym się dowiedzieć czy możliwe jest inne wyjście z tej sytuacji, no ale jeśli nic nie pomoże to nic innego mi nie pozostanie :frowning:

zrób z pod Konsoli odzyskiwania sprawdzannie dysku CHKDSK /R K:

Następnie z pod Windowsa spróbuj usunąć dane pliki, start-> uruchom-> CMD