Jak usunąć podłączone urządzenie w Livebox'ie

Cześć mam malutki problem otóż czasami net na kompie mi tak wolno chodzi, że się nie da z niego korzystać albo jak mam wyłączone kompy i telefonu od internetu odłączone. To lampka przesyłania danych wariuje, miga jak szalona. Dziś chciałem odłączyć wszystkie urządzenia które były kiedykolwiek połączone przez wi-fi i było ich o dziwo 21 a mam w domu 3 telefony 2 tablety i dwa kompy z wi-fi. I jak klikam odłączone urządzenia to jest tylko ograniczenie dostępu do internetu i personalizuj urządzenie tzn. nazwę. Jak mam to wszystko usunąć?

Hej,

A z jakiej wersji LiveBox’a korzystasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uroki życia z Liveboxem.

 

Która wersja?

Livebox 2.0

Hej,

  • A możesz pokazać to na screenie?
  • Czy dokonując zmian klikasz na końcu przycisk zapisz?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

Może to trochę źle napisałem ale jak wchodzę w zakładkę odłączone urządzenia to pokazują mi się i klikając na byle które mam tylko opcję “ograniczenie dostępu do internetu” i “personalizuj urządzenie”- ograniczenie to to, że przydzielam godziny działania komuś wi-fi a personalizuj to tam jest tylko zmiana nazwy urządzenia i obrazka. prtscr: http://vlep.pl/gce9ip.png

Hej,

Widoczni producent nie założył możliwości usuwania dodanych urządzeń. Jeśli bardzo chcesz je usunąć, pozostaje już tylko przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych. Wszystkie dane będą w ten sposób usunięte.

Pozdrawiam,

Dimatheus