Jak usunąć podpowiedzi wpisywanych wyrazów w Firefox 3.5

Mam pytanie jak usunąć z ustawień Firefox 3.5 zapamiętywanie ostatnio wpisywanych wyrazów do wyszukiwarki i loginy do rejestracji do poczty forum.

Wpisuję jedną literę a Firefox wyświetla mi listę ostatnio wpisywanych wyrazów.

Bardziej z punktu widzenia bezpieczeństwa martwi mnie podpowiadanie wszystkich loginów, owszem wygodne, ale czy bezpieczne.

Narzędzia -> Opcje -> zakładka Prywatność -> 4. pozycja “Zapamiętaj historię wyszukiwania i formularzy” wystarczy odhaczyć.

Jeśli korzystać z “publicznego” komputera, to może rzeczywiście lepiej to wyłączyć.

A czy sam login wystarcza do logowania? Jeżeli nikomu nie podałeś haseł to nikt nie zaloguje się na twoją pocztę.

Tak, ale w dzisiejszym świecie jeśli podasz jakiejś niepowołanej osobie swój e-mail, a nawet jak wyżej wystarczy login, to może zrobić czasami włam, a wtedy nie jest fajnie. Zawsze po skończonej pracy z komputerem ( w szkole ) czyszczę historię, a na konta nie wchodzę.

Dzięki za odpowiedź teraz znalazłem, wcześniej korzystałem z opcji Narzędzia ->Wyczyść historię przeglądania, ale to było nieskuteczne.

Pozwolę sobie uzupełnić Narzędzia ->Opcje->Prywatność -> z listy rozwijanej “będzie używał historii użytkownika” -> i dalej j/w.

Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłem uwagi na listę rozwijaną i zostawiłem domyślną “będzie pamiętał”.

@Do wszystkich korzystam u siebie, w sprawie bezpieczeństwa miałem na uwadze bardziej malware niż człowieka, ale ta rada może być faktycznie przydatna dla korzystających z obcych komputerów. Co do opcji zapamiętywania haseł to zawsze wybieram “nigdy dla tej witryny”.

Już nie podpowiada loginów i tego co wpisywałem, nawet bez restartu. sprawdzone. Nie wiem tylko czy Firefox zapisał to co zapamiętał gdzięś na dysku i czy trzeba ręcznie wykasować. Problem rozwiązany dzięki forumowiczowi rozwalkompa