Jak usunąć portal pl.v9.com

podczas instalacji nowszej wersji FFactory 2.9 pobranej ze strony dobre programy zauważyłem że w instalatorze dopisany jest portal Pl v9.com przy próbie odchaczenia go w instalatorze momentalnie się zainstalował po czym w obu przeglądarkach jakie mam zainstalowane ustawił się jako strona startowa dopisał się do odnośników stron startowych. Programem RevoUnistaler odinstalowałem ów Format Faktory 2.9 po czym ten nieszczęsny portal Revo podał informacje iż program został pomyślnie odinstalowany, ale po kliknięciu na ikonę v9 która pozostała prortal otwiera się. Ręcznie usunąłem z Files folder z całą zawartością tego portalu, jak również wpisy dopisane do odnośników stron startowych uzyskałem jedynie to iż w tej chwili portal v9.com nie jest stroną startową. Przeszukałem rejestr lecz nie znalazłem żadnej wzmianki chociaż nie wiem pod jaką nazwą tego szukać przeskanowałem komputer OTL jedyną wzmiankę znalazłem w OTL Txt < http://pl.v9.com/?utm_source=b&utm_medium=fft&from=fft >

Invalid Switch: ?utm_source=b&utm_medium=fft&from=fft

Tak na ogół to jest to dobra strona która posiada wszystkie najważniejsze odnośniki do otwieranych stron tylko nie wiem dlaczego ktoś tak zaplanował żeby odrazu się instalował i uniemożliwił normalne odinstalowanie go czy wogóle jest to bezpieczna strona więc proszę pomóżcie mi to wymazać z komputera.

Ostrzegam wszystkich przed pobraniem FormatFactory w wersji 2.9

Napisałeś,że odinstalowałeś go za pomocą RevoUnistaler a także ręcznie usunąłeś folder z “Program files”.

Jak chcesz go wymazać z komputera skoro już go nie ma bo został odinstalowany.

Używam Format Factory 2.90 i nie zainstalowałem v.9 przy instalacji FF. Nie wiem co zrobiłeś przy instalacji FF, ale mnie dało się wyłączyć instalowanie V.9

Adres v9.com dopisuje się do właściwości skrótów na pulpicie i w menu start.

Kliknij prawym na ikonie od przeglądarki -> Właściwości -> Element docelowy

Na początek użyj programu AdwCleaner ze strony http://general-changelog-team.fr/fr/outils/3-adwcleaner

Jeżeli Revo go odinstalował dlaczego więc normalnie się otwiera i można bez przeszkód z niego korzystać.? Tak jak pisałem kliknąłem na kwadracik z zaznaczonym v9 i zamiast się odchaczyć momentalnie się zainstalował. A z właściwości przeglądarek dopisane odnośniki do stron startowych pousuwałem tak jak pisałem uzyskałem jedynie to iż w tej chwili v9 nie jest stroną startową ale w komputerze ciągle siedzi. Tylko gdzie?

Daj log z otl :slight_smile: