Jak usunąć poziomą kreskę w Word 2003

Witam,

Mam taki problem: Otóż w wordzie 2003 chyba w stopce mam poziomą linię i nie mogę jej usunąć… W ogóle dolna stopka da się edytować a ta góna linia nie. Nie mam pojęcia jak się tego pozbyć. Dziękuję. pozdrawiam

wordi.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Możliwe że jest to linia w stopce, musisz wejść w menu Widok wybrać polecenie Nagłówek i stopka, tam spróbuj jak nie to może prześlij plik, a może jeszcze inaczej, zazmacz cały tekst i wklej w nowy dokument :wink:

niestya ale próbowałem w ten spsób i ic. nawet jak kopjuje jedną linijkę na nowy plik to dalej zostaje. może podaj maila Piotrek84r i zobaczysz czy dasz radę. Dzięki wielkie:)

to przypis dolny jest, pewnie nie chcący kliknąłeś, więc możesz znaleźć gdzie jest ten przypis grzebiąc po dokumencie, lub pod tą linią kliknąć prawym i z listy wybrać “przejdź do przypisu dolnego” i wtedy przeskoczy Ci bezpośrednio na ten przypis - usuń go i będzie oki w Twoim przypadku jest to “KWALIFIKACJA” na górze w tabeli i taka mała 1 i to jest przypis właśnie - usuń go (można się czasem pomylić z indeksem górnym). Daj znać jak zrobisz

ok dzięki wielkie udało się:) pozdrawiam :smiley: