Jak usunąć pozostałość po programie

Witam

Instalowałem kiedyś kilka razy jedne program i potem go odinstalowywałem bo nie działał. i w pewnym momencie miałem 2 foldery z tym programem jeden zainstalowany a drugi pozostałości po odinstalowanym poprzednim. Pech chciał ze kliknąłem shift+ delete na zainstalowanym programie a nie na odinstalowanym. I teraz nie mogę go zainstalować bo mi wyskakuje, że jest zainstalowany, nie mogę go usunąć z panelu sterowania bo go nie ma :slight_smile: i patowa sytuacja próbowałem wpisać nazwę programu do wyszukiwarki i czyścić ręcznie i wyczyściłem wszystko związane z tą nazwą ale chyba coś jeszcze gdzieś zostało. Więc mam do was pytanie da się jakoś usunąć ten program bo jakoś mi się nie uśmiecha formatowanie dysku bo akurat na c zainstalowałem :slight_smile:

Przywróć system do momentu kiedy ten program miałeś

Sprobuj wykorzystac programy do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie np.:

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 15794.html

http://www.dobreprogramy.pl/Total-Unins … 12862.html

jeśli pomoc @masma ci nie pomoże to już się nic nie da zrobić

największym błędem jakim było to

jakbyś tego nie zrobił to można było by zainstalować na innym komputerze/systemie i skopiować to co usunąłeś a później program by dał się odinstalować

możęsz spróbować tak jak ja napisałem po prostu zainstaluj na innym komputerze skopiuj na swój tam gdzie był i poszukaj pliku do dezinstalacji jeśli znajdziesz to jest szansa że odsintalujesz

Więc mam do was pytanie da się jakoś usunąć ten program bo jakoś mi się nie uśmiecha formatowanie dysku bo akurat na c zainstalowałem

czy w trybie awaryjnym też to robiłeś?czyli odinstalowanie

mozesz jeszcze sprawdzić programem jv16

Dzięki za mnóstwo propozycji pomocy. Dzisiaj spróbuje zainstalować na innym komputerze i wrzucić ten program jak mi się uda. Później sprawdzę ten tryb awaryjny a na końcu po instaluje sobie te programy które podaliście. Przywracanie systemu nie wchodzi w grę bo nie pamiętam kiedy ten program usunąłem :slight_smile: a dopiero teraz jest mi potrzebny. Jak coś podziała to napiszę co pomogło jeszcze raz dzięki za pomoc.

Dodane 07.11.2011 (Pn) 10:00

Niestety żaden ze sposobów nie podziałał. Komputer nie wdział tego programu ani na awaryjnym ani za pomocą tych programów do usuwania. A nie mogłem ręcznie usunąć wszystkiego związanego z tym programem bo korzystam z innego programu z tej firmy więc pewnie namieszałbym również w tym drugim programie:). Ale problem już rozwiązany bo sformatowałem dysk. Myślałem, że tego uniknę ale widać jak zwykle musiałem tak namieszać, że innego wyjścia nie było.

Dzięki za zainteresowanie problemem.