Jak usunąc pozostałości po Chromie?

Ostatnio usunąłem Chroma ale nadal uruchamia się Google Update.exe i GoogleCrashHandler.exe. Jak można usunąć owe pliki??

Usuń pliki Googla z C:\Windows\Tasks ,oraz foldery Googla z ukrytych folderów : "Dane Aplikacji/Appdata.

Pomocny program to Autoruns i bodajże zakładki Logon oraz Scheduled Task, w nim podglądniesz ścieżki/usuniesz.

Możesz też potem użyć jakiegoś Cleanera, np polskiego Odkurzacza i dobrze by było gdybyś wyczyścił też rejestr Windy np CC Cleanerem. Resztki po Chrome powinny zniknąć.

Tam tego nie ma ani w jednym ani w drugim ale Google Update wyłączyłem już lecz tego drugiego nie ma a się uruchamia. Nie rozumiem.

Muszą gdzieś być … Sprawdź dokładnie - użyj systemowej szukajki dla Google Update.exe i GoogleCrashHandler.exe. Jaki system ?

Windows XP Profesional SP2. Ale bez gadek “aktualizuj do SP3” bo nie mam jak ściągnąć(internet na kartę mam) Wywaliłem te pliki po znalezieniu. Ale jeśli by pojawiły by się znowu to bym dostał szewskiej pasji. :oops: :oops: A właściwie to dzięki. :slight_smile: :smiley:

Chodziło mi bardziej o ścieżki dostępu do folderów :wink:

No to super.

Nie ma za co.Wyczyść rejestr i system ,tak jak pisze @ superjohn

Dobrze, zrobię to. Jeszcze raz dzięki i pozdro. :smiley: