Jak usunąć pozostałości po FlashGet 3

Przez krótki czas miałem zainstalowany FlashGet 3, który usunąłem za pomocą Uninstall Tool. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że wciąż mam opcję pobierz plik za pomocą FlashGet 3 albo w prawokliku Download by FlashGet 3. Proszę o rady jak sie tego pozbyć.Z góry dziekuję za wszystkie pomocne głosy. System na komputerze to Windows XP prof. SP 3.

W utworzonym folderze FlashGet powinien być Program “Uninstall” własny deistalator programu.

Teraz możliwe, że po użyciu Uninstall Tool, już go nie ma. Ponieważ program integruje sie z przeglądarką

oraz systemem, dokonując wpisu w rejestrze,trudno te zmiany cofnąć.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest użycie opcji “Przywracanie systemu”, jeśli program był niedawno instalowany, wystarczy zaznaczyć dzień przed instalacją. To 100% pewne. Faktem jest, że usunie Twoją inną działalność na komputerze, wiadomo, jak w tym czasie wgrałeś inne programy, zdjęcia, filmy itd., to tego też nie będzie.

Dzięki.Przywracanie systemu odpada,bo zbyt dużo czasu minęło od tego faktu.A gdybym ponownie zainstalował Flashget 3 i odinstalowal jak podajesz?

Czy taki sposób rozwiązalby problem.

Dodane 23.11.2011 (Śr) 22:14

Niestety ponowne zainstalowanie i odinstalowanie programu nic nie zmieniło.Nadal w menu są te pozycji.Nie ma rady przyjdzie przywyknąć.

Probówales programem Revo Unistaller, pozniej zrobic scan i usunąc syf, który ten program zostawia[Flash Get 3] ?

http://www.dobreprogramy.pl/Wideorecenz … 23718.html

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Spróbuj tym programem.

też tak robię, jeżeli z lenistwa odinstaluję program w szybki sposób i potem są pozostałości :wink: Jeszcze raz instaluję go w tym samym folderze, a potem usuwam za pomocą Revo Uninstaller. Nie pamiętam, by kiedyś nie zadziałało…