Jak usunąć pozostałości po odinstalowanych programach?


(Monia1721) #1

Cześć

Czasami zdarza się, że po odinstalowaniu jakiegos programu w folderze "program files" nadal są pliki należące do tego programu. Czy istnieje jakiś program, który ładnie by to usunął ? czy trzeba to zrobić ręcznie bo inaczej sie nie da ? ( no i tu czasami jest problem, bo wychodzi komunikat, że mimo wszystko tego pliku usunąć nie można bo nadal jest wykorzystywany :confused: ) Czy ktoś wie cos na ten temat ?


(Kocur1976) #2

CCleaner :o


(system) #3

Programy odinstalowywuj programem RevoUninstaller http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

Ten program włąśnie służy do porządnego usuwania aplikacji i ich pozostałości

Od czasu do czasu włączaj Ccleaner i czyść kompa także z syfu który się zawszę zbiera


(cinkibolek) #4

Ręcznie tylko i wyłącznie jeśli chcesz to zrobić dokładnie, wcześniej możesz się posiłkować programami wymienionymi wyżej.


(Monia1721) #5

Dzięki za wskazówki :]


(Bogdan_G) #6

Witaj. Ja używam, Geek Uninstaller portable i do uzupełnienia mam Max Delete 1.1 portable, to dla zablokowanych i nawet groźnych plików, toolbarów, trojanów. Max delete je usuwa przy restarcie, zanim uciążliwy plik się załaduje. Na codzień używam JetClean do czyszczenia komputera - on usuwa stare ścieżki, wpisy rejestru lepiej niż ccleaner, nawet czyści RAM. Jest też wersja portable. Ccleaner jest też mi potrzebny, jak i odkurzacz 12.6.0.9 z modułami, też portable.

Ten zestaw polecam.