Jak usunąć pozostałości po programie ALLPlayer ?


(Bartosz82) #1

Zainstalowałem sobie program All player ale nie przypadł mi do gustu i odinstalowałem go. Teraz w menu rozwijanym w “wyślij do” zostawił mi po sobie takie coś jak android all player pilot tak jak widać na tym screenie w czerwonej ramce: https://s9.postimg.org/ymue1u87j/image.png
Czy ktoś może mi pomóc to naprawić ? żeby tam tego nie było ?


#2

Nie działą link z Screenem.

Polecam CCleaner :slight_smile: W narzędziach znajdziesz opcje do usunięcia tego :slight_smile:


(quantumrush) #3

W Rejestrze poszukaj. Wpisz to czgo szukasz i kliknij Znajdź.


(Bartosz82) #4

screen wygląda tak: https://s17.postimg.org/oh9l7cpzz/image.png
Jak to naprawić ?


(quantumrush) #5

W Rejestrze wpisz nazwę tego czego szykasz i kliknij Znajdź. Jeśli nie znajdzie nic to wpisz “Odbiorca faksu” lub inną nazwę z menu “Wyślij do” i kliknij Znajdź - powinien coś znaleźć. U mnie wygląda to tak:

Może będzie na liście to czego szukasz. Jak będzie to w kilku miejscach - klawiszem F3 wywołujesz menu “Znajdź następny” Rejestr będzie szukał gdzie występuje fraza “Odbiorca faksu” to wykasuj je wszystkie i powinno zadziałać. Na wszelki wypadek zrób kopię zapasową rejestru.


(arkadiuszpociej) #6

Witam, przejdź do lokalizacji C:\Users\Default\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo i usuń plik Android (ALLPlayer pilot)


(Bartosz82) #7

Zrobiłem tak jak napisaliście: sprawdziłem i przeszukałem rejestr i sprawdziłem też w \sendT tego pliku ale tam nic niema o nazwie Android (ALLPlayer pilot), w rejestrze też niema.
Jak tego się pozbyć z menu ? proszę o pomoc w tej sprawie.


(pocolog) #8

To sprawdź jeszcze w katalogu swojego użytkownika


(Johny) #9

Zainstalować AllPlayera i odinstalować za pomocą Geek Uninstallera,który usuwa pozostałości.Najpierw jest standardowe odinstalowanie,a potem czyszczenie po programie


(Bartosz82) #10

arkadiuszpociej dziękuje Ci bardzo za pomoc. Teraz już jest dobrze. Dziękuje, że mi pomogłeś. :slight_smile: