Jak usunąć pozostałości po źle usuniętej grze?

Witam tak jak w temacie. Zainstalowałem któregoś razu Guitar Hero World Tour. I gdy chciałem usunąć wywalało błąd instalatora. Więc poszedł cały folder do kosza. Gdy teraz próbuję zainstalować grę to ciągle instalator pyta czy usunąć ją. Znacie może sposób by usunąć pozostałości po tej grze bym mógł ją zainstalować?

Spróbuj Total Uninstall: http://www.dobreprogramy.pl/Total-Unins … 12862.html

Niestety program nie wykrywa Guitar Hero na liście zainstalowanych programów.

I pozwalasz mu tego dokonać? :wink:

Jeśli tak, to mimo to gra nie zostaje usunięta?

Tak mimo to gra i tak nie zostaje usunięta. Klikałem usuń produkt z 10 razy i dalej nic.

Jedyne co przychodzi mi do głowy, to zrobić tak: (jeśli jesteś zaawansowany - zresztą patrz na mój podpis, w szczególności druga linijka)

  1. Zainstalować CCleaner (jeśli nie masz) a potem wyczyścić nim rejestr, i to co znajdzie usuwać.

  2. CCleaner może nie usunąć wszystkiego, dlatego też w drugiej kolejności odpal Edytor Rejestru (win+R wpisz Regedit)

  3. Wyszukaj i usuń wszystkie klucze jakie mogą być powiązane z grą, użyj do tego celu narzędzia z jednego z menu (bodajże edycja --> Znajdź/Wyszukaj)

No dobra znajdź na swoim PC folder (InstallShield Installation Information) Najczęściej ukryty w Program Files lub Program Files (x86) zależy od systemu znajdziesz tam foldery o długich dziwnych nazwach. otwieraj je jeden po drugim i uruchamiaj pliki setup. Są to uninstalatory do rożnych zainstalowanych aplikacji na twoim komputerze jeśli masz szczęście to gierka tam będzie. wystarczy że skasujesz cały folder w którym jest plik setup.

Jeśli nie pomoże w win 7 masz ukryty folder programdata jeśli coś w nim z gry znajdziesz to usuń.

Można jeszcze spróbować ręcznie usunąć wpisy z rejestru i nie powinno to sprawić kłopotów nawet dla początkujących. Trzeba uruchomić systemowy program Regedit, a następnie “przeczesać” rejestr na obecność wpisu z nazwą gry. W zasadzie powinno wystarczyć wyszukiwanie słowa “guitar”. Zanim usunie się całą gałąź, warto dokładnie przejrzeć jej zawartość i dopiero wtedy decydować. Albo na wszelki wypadek przed usunięciem wyeksportować zawartość gałęzi do pliku - na wypadek problemów zawsze można ją wtedy odtworzyć.

Wpisy powinny zjawić się w HKEY_CURRENT_USER i/lub HKEY_LOCAL_MACHINE w gałęziach “Software” i/lub “Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall”.

Ok. Zaczynając tak. Mam windows XP. Problem usunięty gdyż był format. Klucze w rejestrze wywalone były od gry do zera. Pliki które mówisz że są w (InstallShield Installation Information) nie zawierały czegoś takiego D: . YYY sory wiara ale nie musicie mi mówić że mam korzystać z Regedit :smiley: i do tego które klucze usuwać :smiley: wystarczy wyszukać. Dzięki wam za pomoc.

Pozdrawiam Di3g0

Też miałem kiedys takie problemy. Polecam Ci program Revo Unistaller, nie tylko usuwa grę, ale też wszystkie rzeczy, które po niej zostały w rejestrze itd. Program mozna tez uzywac do wywalenia syfow. Spróbuj może akurat ten program będzie widział tą grę i uda Ci sie ja odinstalować.

http://www.dobreprogramy.pl/Wideorecenz … 23718.html

CCleaner nie usunie wszystkiego.

Dzięki ale jak już mówiłem komp jest dawno po formacie i gry już dawno nie ma na nim :smiley: