Jak usunąć problemy wykryte przez DR.WEB

Witajcie, proszę o interpretację tego loga i radę jeśli coś nie tak jak usuwać ewentualne zagrożenie. DR.WEB http://wklejto.pl/16522.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

I to pomoże? Huber2t powiedz jak dostać się do C:\System Volume Information i C:\Recycler niewidzeich na dysku C.

Tak pomoże!Jeżeli wyłączysz Przywrcanie Systemu automatycznie skasujesz zawartość C:\System Volume Information!

Z C:\ Recycler to samo się stanie?

Wykonaj to co pisał Ci huber2t.

Plików tych nie widzisz bo to pliki ukryte.Po wykonaniu zalecenia huber2t możesz jeszcze raz sprawdzić system przy użyciu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … It!+4.44.5.

Już sprawdziłam i nic nie ma. Ten log z DR. WEB to pewnie wynik mojego roztargnięcia (albo głupoty) z godnie z radami używałam Combofix dwa razy, bo wykonywałam CFScript,ale nie sprawdzilam(zdenerwowanie) po drugim użyciu czy usunęłam jego pliki.Wybaczcie zamieszanie.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Gdzie szanowny admin był do tej pory. Poza tym prośba do forumowiczów o interpretację zapisu nie ma w podtekście wyszukiwania błędow (sama je widziałam))tylko jak sobie z tym poradzićczyli jak usunąć. Nic tylko do śmietnika, a może rady jakie są udzielone komuś innemu się przydadzą.

Nikt nie ma obowiązaku przebywać na forum 24 h, ludzi to nie roboty - Pamiętaj!

A admin prosił Cię o zmianę tematu, a nie treści…

Trzeba tylko potrafić zatytuować właściwie. Niezawsze to potrafię. P.S.Huber2t dziękuje Ci za twoje porady

kalina twoim obowiązkiem jest znać regulamin działu i forum.

W temacie jest wyraźnie napisane(gdzie prowadzi link):

[color=red][b]Tytuł tematu ma przedstawiać po części nasz problem[/b][/color], ponieważ bez sensowny tytuł Proszę o sp....... nic konkretnego nam nie mówi

Dodatkowo proszę dokładnie opisywać swój problem :!: :!: 


Tak więc koniec z tytułami Proszę o spra............, każdy kto nagminnie będzie łamał ten punkt (prośbę), będzie oczywiście nagrodzony [b]ostrzeżeniem[/b]

i nazwa twoja

Proszę o sprawdzenie loga....

czytaj ze zrozumieniem. Można było napisać:

Jak usunąć zainfekowane pliki w Dr.WEB

Szanowni administratorzy zastosowałam się do instrukcji ,ale zawsze uważałam ,że napisanie proszę nie jest złem, choć sama prośba o sprawdzenie loga bez inormacji dllaczego oto proszę jest bezsensu. Oczywiście rozpisałabym się w tytule gdyby nie ograniczenia liczby znaków.

Dziękuję za uwagi i rady pozwalające usunąć (rozwiązać) mój problem.