Jak usunąć program całkowicie - tak aby nie było śladu?

w poprzednim pytaniu źle sie zapytałem i temat został usunięty:( no cóż - ale teraz nie bede pytał o to jak zainstalować ponownie program shareware. Pytam o to- Jak usunąc jakikolwiek program który robi jakieś problemy dalej po usunięciu z “usuń programy” z panelu sterowania? Tzn czy jest jakiś programik który czyści wszystko np z rejestru, z folderu program file i windowsa? Czy jest coś takiego co czyści całkowitą pamięć o używaniu danego programu? Tzn tak wyczyścić jakieś dane o tym programie żeby było jak po świerzej instalacji windowsa ale bez instalacji:) no chyba rozumiecie? i już nie pytam o programy shareware tylko pytam ogólnie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

:roll: :roll: :roll:

Zgadza się… rozumiemy aż zanadto :roll:

Kolejny raz kieruję do REGULAMINU

Sory ale przez przypadek wysłałem dwa takie same pytanie - wybaczcie. ale prosze odpowiedzcie:)

Nie mozesz zrozumiec ze każdy program ma coś takiego jak Licencja , wktórej jest jasno okreslone jak i ile mozesz korzystać z wersji trial tego programu.

A to co ty chesz zrobić jest nie legalne.

A nieche być niemiły bo wigilia więc sobie daruj :shock:

Ja chce tylko wiedzieć jak usunąć całkowicie jakieś śmieci po programie. Kurcze ludzie uspokójcie sie. bo to nie tylko chodzi o programy shareware. ale czasem zwali sie coś i nie wiadomo co - a tu wina wychodzi przez to że nie usunięte zostały wszystkie pliki jakiegoś programu.

Odpowiednio, rejestr, wyczyści Ci program jv16 PowerTools 1.3.0.195

Możesz również posłużyć się programem Odkurzacz 10.0.12.05.650 Professional

i Tylko o to chodziło. Dzięki:) Wesołych Świąt:)))