Jak usunąć program Pop-Up Stopper Free Edition

w żaden sposób nie mogę usunąć programu blokującego reklamy -Pop-Up Stopper Free Edition.Może ktoś wie ?Podobno można to zrobić programem Perfect Uninstaller lub Best Uninstaller -próbowałem ale w wersji testowej jest to niemożliwe

Witam

A próbowałeś ccleanera?

najpierw usuwa program a potem pozostałości z rejestru.

próbowałem ale bezskutecznie.Pokazywał się komunikat,że nie można usunąć.Ale w pewnym momencie program zniknął z komputera i nie wiem jakim sposobem.Może dlatego,że usunąłem go z wykazu -wszystkie programy?

A czy są po nim jakieś pozostałości na dysku ? Jeśli są i nie można ich usunąć to polecam program http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Program,Windows,12240.html. Powinien sobie z tym poradzić.

Usunięcie z wykazu ‘wszystkie programy’ jest tylko zabiegiem kosmetycznym mogącym nacieszyć tylko oko :slight_smile:

nigdzie go nie znalazłem.Program UltraSearch też go nie wyświetla a więc chyba całkowicie się pozbyłem tylko nie wiem jak.Dziękuję za pomoc.

Dodane 08.10.2011 (So) 19:51

wszystko się wyjaśniło.Trzeba najpierw usunąć w "program files"następnie z wykazu "wszystkie programy"i na końcu w panelu sterowania “usuń/dodaj programy”