Jak usunąć punkty przywracania obrazu systemu

Witam jak w temacie jak usunąć te punkty tworzą się one przy robieniu kopi w historii plików i nie mogę ich usunąć,próbowałem opcji usuń wszystkie punkty przywracania systemu,oczyszczanie dysku,ccleaner 

 post-118423-0-33334700-1430927810_thumb.

zobacz

http://www.altcontroldelete.pl/artykuly/jak-uzyskac-wiecej-wolnego-miejsca-w-systemie-windows/

W opcjach zaawansowanych “historii plików” powinna być opcja: oczyść wersje, czy jest nie wiem, bo sam nie używam tej funkcji.

W uruchom wpisz sysdm.cpl - właściwości systemu - w zakładce Ochrona systemu znajdź swój dysk - kliknij konfiguruj i usuń wszystkie punkty i opcję tworzenia kopii zapasowej - poprzez zaznaczenie wyłącz ochronę systemu.

Dziękuje za odpowiedzi ale wszystko to już próbowałem i kasują się tylko punkty przywracania a punkty obrazu zostają 

Windows 8.1

Tuż przed zrobieniem kopii zapasowej obrazu systemu, uruchom Wiersz polecenia (CMD.exe) albo Windows PowerShell jako administrator.

Do zarządzania punktami, kopiami obrazów systemu służy komenda wbAdmin, wpisujemy:

 

wbAdmin Get Versions

 

Po chwili ukażą się wszystkie kopie zrobione od początku systemu. Aby wyczyścić cały katalog z wyświetlonymi punktami, używamy polecenia:

 

wbAdmin Delete Catalog

 

potwierdzamy [Y] i tym samym usunięta została cała historia punktów, po czym robimy “pierwszą” kopię zapasową.

 

Inne przydatne polecenia wbAdmin do usuwania pojedynczych punktów albo kopii zapasowych:

 

wbAdmin Delete /?

 

DELETE CATALOG     — Deletes the backup catalog.

DELETE SYSTEMSTATEBACKUP     — Deletes one or more system state backups.

DELETE BACKUP     — Deletes one or more backups.