Jak ? usunąć puste wpisy w menu start> programy <


(Aneta955) #1

Wie ktoś jak lub czym pousuwać puste pola w menu start po odinstalowanych aplikacjach.. ??


(Kuczkowiak) #2

PPM na skrót i usuń


(Cedar) #3

PPM -> usuń


(Aneta955) #4

:wink: Ale ja już tak próbowałem chyba 10 razy i za każdym razem jak chce jakiś wpis usunąć to wyskakuje

http://www.fotofaza.pl/zdjecie,3942,inn ... nikat.html A poza tym to trochę tych wpisów jest dużo.. więc ręczne usuwanie raczej.... A myślałem też że ccleanerem bym mógł pousuwać te wpisy ale nie wiem jak to w nim ustawić bo w podstawowym czyszczeniu kompa niestety owy program pomija usuwanie takich pustych pól :evil:


(Kuczkowiak) #5

w CCleanerze , po lewej wybierz Cleaner , przejdź do zakładki 'Windows' i zahacz okienko przy 'System->Skróty w menu start'


(Aneta955) #6

Ok pousuwało puste skróty ale jeszcze jedno pytanie: Które opcje czyszczenia w ccleanerze mogę spokojnie dodatkowo zaznaczyć? bo widzę że program pierwotnie ma tylko połowę opcji pozaznaczanych a ja bym chciał aby czyścił na 100% swoich możliwości (ale rzecz jasna nie chciałbym żeby mi przy tym kompa ...popsuł)


(Cedar) #7

Ściągnij i uruchom ten program: http://www.dobreprogramy.pl/CCEnhancer, ... 20019.html - po jego użyciu CCleaner będzie miał dużo więcej opcji.


(Aneta955) #8

Ja właśnie już dawno to pobrałem ale ccleaner jak miał zaledwie połowe opcji zaznaczonych do działania.. tak ma i teraz, połowa z tych wszystkich jego opcji czyszczenia dalej jest wielką nie wiadomą , mógł bym wszystko pozaznaczać ale.. nie wiem co wolno a co nie :?


(Cedar) #9

Musisz zastanowić się nad każdą opcją. Teoretyczne każdą możesz zaznaczyć i system będzie działał.

Niektórzy czyszczą "ciasteczka" a niektórzy je zostawiają, niektórzy czyszczą "ostatnio otwierane dokumenty" a inni nie. Itp, itd