Jak usunąć Search Desktop z paska

Witam , może ktoś wie jak wyłączyć lub usunąć z paska Search Desktop ?

Powinno być w dodaj lub usuń programy

ale prawde mówiąc to wolałbym to wyłączyć a nie usówać może ktoś wie jak to wyłączyć żeby nie było na pasku

Paska czego ??

Do wyłączenia z paska narzędzi

Start -> Uruchom -> msconfig -> “zakładka uruchamianie” i poszukaj w niej search desktop

powiedzcie jak wstawić na forum tło mojego pulpitu to pokaże o co mi chodzi bo ne moge tego wkleić na forum

sandrok wyszukiwarka na forum. Full opisów jak to zrobić.

no próbowałem ale mi to nie wychodzi więc prosze o wjaśnienie

Robisz screena z pulpitu, wysyłasz na serwer hostujący obrazki np. fotosik i wklejasz na forum w poscie linka, który zostanie wygenerowany automatycznie.

Prawym przyciskiem myszy na pasku zadań -> paski narzedzi -> pasek wyszukiwania z pulpitu systemu windows (tak samo nero search)

no dobra zrobiłem screna pulpitu zdjęcie się wgrało do fotosika ale odrazu wyskoczyło że jest złe rozszeżenie więc trzeba zmienić pewnie ale jak ?

Złączono Posta : 10.01.2007 (Sro) 15:11

dobra poradziłem sobie a wiec chodzi mi o to

showFullSize.php?id=03901beb3bb16e4f

Złączono Posta : 10.01.2007 (Sro) 15:13

03901beb3bb16e4f.jpg

Złączono Posta : 10.01.2007 (Sro) 15:14

03901beb3bb16e4f.jpg

Jak Ci to bardzo przeszkadza to spróbuj usunąć w dodaj lub usuń programy, powinno być na liście.

Prawym przyciskiem myszy na pasku zadań -> paski narzedzi -> pasek wyszukiwania z pulpitu systemu windows (w wersji po angielsku to się nazywa desktop search i tak samo można wyłączyć pasek nero search) to odhacz i już na razie nie masz go na pasku, a jeśli chcesz go spowrotem to jeszcze raz zrób to samo.