Jak usunąć Security Shield i inne wirusy?

Obecnie wyskoczyły mi dwa główne wirusy, które przeszkadzają mi w pracy na komputerze. Security Shield i jeszcze jeden, który nie pozwala mi wyświetlać normalnie linków z google. Tak, jak czytałam (tak jestem dziewczyną i mam piętnaście lat, więc bardzo bym prosiła o pomoc) ściągnęłam program Malwerabytes Anti-Malware i właśnie skanuje dokładnie cały komputer. Mój antywirus NOD32, przy ostatnim skanowaniu nic nie ukazał, więc pomyślałam, że to komputer coś szwankuje. W końcu nie mogłam wyświetlać stron z googla, a teraz nie mogłam nawet włączyć niektóre programy! Zresetowałam komputer i obecnie nie wyświetla mi się ta zielona tarcza na pasku, ale wolę kompletnie ładnie wyczyścić komputer, żeby kompletnie nie padł.

Pokaż logi z OTL na wklej.org

W razie problemów uruchom system w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

Po uruchomieniu komputera naciskaj klawisz F8 i wybierz tryb awaryjny obsługą sieci.

himself ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://wklej.to/3WRcL - to będzie OTL.Txt

http://wklej.to/jNLOb - a to będzie Extras.Txt

Masz rootkita zeroaccess proszę użyć Combofixa zgodnie z instrukcją http://www.fixitpc.pl/topic/7-dezynfekc … -combofix/ Przed użyciem programu przygotuj odpowiednio system. Jak wszystko pójdzie dobrze po zakończonym skanie powstanie raport, który pokażesz na forum.

czy ja również moge liczyć na pomoc? oto scan olt: http://wklej.org/id/786126/

dziękuję!

laikowa , podpiecia-dziale-bezpieczenstwo-t458165.html

Utwórz nowy temat w którym opisz problem i podaj dwa logi bo dałaś jeden.