Jak usunąć service pack 2 i inne aktualizacje

Jak usunąć service pack 2 i inne aktualizacje…

z tego co mi wiadomo sp2 to lipa i w czymś tam podobno przeszkadza… jakoś tak mi się obiło, żeby nie instalować.

a inne aktualizacje czy to konieczne macie zaznaczoną opcję o aktualizacjach automatycznych? warto… strata miejsca na dyskach…

hmmm co Wy na to? #-o

http://support.microsoft.com/kb/875350/pl

Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania

Wszelkie aktualizacje w niczym nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie, pomagają… Wydawanie ich ma na celu poprawę pracy systemu oraz “łatanie” wszelkich luk, które narażają system na wszelkie infekcje…

Nie instalowanie aktualizacji może miałoby sens, gdybyś nie korzystał z Internetu, chociaż nie tylko zabezpieczenia te aktualizacje poprawiają, ale i wydajność.

Z ServicePackiem 2 były pewne problemy związane z kompatybilnością aplikacji, ale od jego wydania minęło już trochę czasu i wszelkie niedziałające programy pojawiły się już na ogół w nowych wersjach.

Co do straty miejsca… Ja wiem, czy aż tyle miejsca na dysku te aktualizacje zabierają. Wystarczy czasem usunąć punkty przywracania, które tworzą się przy ich instalacjach i odzyskujemy parę GB.

Kylek ma rację…aktualizacje są po to, żeby system działał stabilniej i bezpieczniej…zagrożenia wciąż powstają, znajdowane są coraz to nowsze luki w systemie i instalowanie poprawek ma naprawdę sens. A jeśli chcesz pozbyć się śmieci po uaktualnieniach, to wyczyść część z nich CCleanerem albo jeszcze więcej za pomocą Temp File Cleaner. Jeśli nigdy tego nie robiłeś, możesz odzyskać dzięki temu nawet z 500-600 MB.

service pack 2 raczej jest konieczny bo zawiera różne uaktualnienia systemu i bez niego nie będziesz mógł np. pracować z dyskami większymi niż 132 MB.

service pack 3 nie jest konieczny gdy nie jest się fanem bezpieczeństwa bo zawiera tylko różne zabezpieczenia i poprawki dotyczące zabezpieczeń przed szkodliwym oprogramowaniem.

Floyd, mowa chyba o SP2 do Visty. :wink:

Ja miałem zainstalowany i w niczym mi nie przeszkadzał, więc nie wiem w czym Tobie miałby przeszkadzać.

:wink:

A, gdzie ja napisałem, że mi coś przeszkadza i gdzie to pisze, że mowa jest o SP2 do Visty??

a jak usunąć przy starcie systemu badanie oryginalności systemu oprócz zrobienia go?

A masz oryginalny?

Jak tak to nie masz się czego bać :wink: