Jak usunąć simlocka z telefonu Nokia 6020?

dziubek gmail.com

Wyslane.Najpierw pierwszy kod.Jesli nie zlapie to po malej przerwie drugi kod.Jesli on nie zlapie to ostatni kod.Wprowadzasz je bez karty sim.

Dodane 21.05.2012 (Pn) 21:17

dziubson-pomoglo?

witam,

dziekuje za zainteresowanie i wygenerowanie kodow, jednak

po probie wprowadzenia kodu (po kolei 1,3 i ostatniego) i wybrania polacz wyswietla mi sie: “niedozwolone polaczenie” (telefon bez karty sim)

czy wszystko wykonuje prawidlowo?

apo co polacz? po wprowadzeniu kodu powinien byc komunikat o zdjeciu blokady.cos zle robisz.

Masz racje. Probowalem ponownie, po wprowadzeniu 1-3 i ostatniego dostaje komunikat ze nie mozna cofnac ograniczen :frowning:

Ile razy wpisywałes kody?Mial ktos wczesniej ten telefon?

Nie wiem czy ktos wczesniej wpisywal kody , podejrzewam ze nie. Jest to telefon znaleziony w na dole szafki w mieszkaniu ;). Ja po twoim wpisie na spokojnie wprowadzilem te kody jeszcze raz po 1 razie kazdy i za kazdym razem wyskakujekomunikat ze nie mozna cofnac ograniczen

Hmmmmmmm .Napewno dobrze wprowadzasz kody?Uzywa sie klawiszy * i # i numerycznych bez wlozonej karty sim.I bez zatwierdzania.

przepraszam za pozna odpowiedz…

Próbowałem z każdym z tych kodów, tak używam znaków specjalnych , wprowadzana na tel bez karty sim i bez zatwierdzenia.Po wprowadzeniu kodu wyskakuje monit że: “nie można cofnąć ograniczeń”

Dodane 30.05.2012 (Śr) 9:55

Dziwne po włożeniu teraz karty sim wyskakuje mi monit: “Wprowadź kod ograniczeń”… Masz na to sposób?

karta sim od innego operatora (plus), a simlock bodajże na orange

p.s dodałem polskie znaki :wink:

Na forum używamy polskich znaków. Osoby które do tego się nie stosowały proszę o edycję swoich postów i poprawienie błędów. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem postów do śmietnika.

Jeśli ktoś może mi pomóc - mam nokię 6020 w Plusie - imei 354833011717408

PILNIE POTRZEBUJĘ zdjąć simloka - co mam zrobić. Wiem że dla znawcy to nie problem dla mnie czarna magia.

Dodane 31.05.2012 (Cz) 15:56

jeszcze raz proszę o pomoc Nokia 6020 w sieci plus, imei 354833011717408

mój mail magdalena@szelagiewicz.pl

szelągiewicz77-wyslalem kody na meila.W razie pytan pisz na meila .Zanim zle cos zrobisz.

Dodane 31.05.2012 (Cz) 19:17

dziubson-na to wygląda ,że nadal jest simlock.Może ktoś przed tobą próbował kodami usunąć simlocka i zablokował licznik simlock.I teraz tylko serwis się kłania.

Witam,

Potrzebna jest natychmiastowa pomoc w sprawie zdjęcia locka z nokii 6020 o numerze IMEI 358400005634811, operator Orange.

Czy ktoś znający się na rzeczy mógłby sprawnie podesłać kod odblokowujący wraz z drobną instrukcją obsługi/przeprowadzenia tej operacji?

Pilne, z dołu dziękuję. ; )

Panaroja- podaj meila

.

r-sd@o2.pl ; ) Cię proszę.

Panaroja-kody i opis poszły na meila.

WIELKIE DZIĘKI! ; )

Panaroja-pomogło?Jeśłi tak to jest dowód ,że osoby które wcześniej wprowadzały moje kody (i nie pomogło) to zle coś robiły lub wcześniej już ktoś próbował wklepywać kody i zablokowało licznik simlock.Ja kody generuje sprzętem który kosztował mnie ponad 900zl.

witam potrzebuje kodu do zdjecia simloccka z noki 6020 Imei 353275010650340 siec orange z góry dziekuje moj mail ziomek1650@wp.pl

Chyba zaczne oplaty zbierac.:slight_smile: