Jak usunąć spyware protection

Witam, dzień zły

Załapałam grypę - jest napisane w32/blaster.worm - blokuje uruchomienie się jakichkolwiek programów. Oczywiście wyszukiwałam w internecie jakiś programów usuwających - nic nie dało. Trafiłam również na stronkę symanteca, itd… Chodzi oto, że u mnie nie ma jakiegoś odliczania, wyłączania się sytemu itd, tylko nie uruchamiają się żadne programy. gdy próbuję uruchomomić fix - wyskakuje fix.exe is infected by w32/blast.worm, nie mogę uruchomić nawet worda, alt+contol+delete - to samo

Dodane 02.11.2010 (Wt) 11:54

info otym, że nie można niczego uruchomić wyskakuje z programu spyware protection… a w sumie czy to możliwe aby ten program uważał każdy plik za zarażony i nie dopuszczał do jego uruchomienia?

Daj log z OTL.scr >http://www.itxassociates.com/OT-Tools/OTL.scr

Ta wersja narzędzia powinna zadziałać.

jessi

adrenaline , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

coś nie pozwala mi uruchomić nawet OTL - tylko zastanawiam się czy to spybot/spyware protection traktuje ten program jako zarażony czy ten blaster tak działa. A może usunąć spyware protection?

“Spyware Protection” to fałszywy program.

Oczywiście do usunięcia, ale chyba trudno go będzie usunąć bez narzędzi.

Jeśli nawet OTL.scr nie działa, to nic już więcej nie można zrobić, bo żadne inne narzędzia też nie będą działały.

Czy w Trybie Awaryjnym (F8 przed startem Systemu) też nie działa ten OTL.scr ?

więc tak;

włącz tryb awaryjny(F8 podczas ladowania systemy);

wejdź w folder uzytkownika(u mnie piotr);

wejdź w AppData (to folder ukryty, więc jeśli go nie widać to >organizuj>opcje folderów i wyszukiwania>widok>ukryte pliki i foldery>pokaż)

dalej Roaming

usuń plik defender.exe (normalnie, klikasz prawym i usuń)

potem: start > autostart>usun skrót od spyware protection

WIELKIE DZIĘKI PIOTRZE. MYŚLĘ, ŻE DAM RADĘ NADROBIĆ PRACĘ - CAŁY DZIEŃ NAD TYM SIEDZIAŁAM. JEŚLI JESTEŚ Z OPOLA BĄDŹ OKOLIC TO MASZ U MNIE DUUUŻE PIWO (JAK NIE FLASZKĘ)