Jak usunąć stary kod z Google Tag managera?

Czołem! Mam na stronie stary java script Google Tag managera, którego nie widać na stronie GoogleTagmanager. Gdzie go szukać i ręcznie usunąć? Ma ktoś pomysł?

A można użyć ublock origin i w moje filtry wpisać
.googletagmanager.com

Co zablokowane, tego nie ma. Przykład:

A co z resztą Polaków, niby do 50% polskich internautów blokuje reklamy. Na pewno złą drogą będzie:

Szanowni państwo! Z racji niemocy znalezienia czegoś w szablonie/wtyczkach zalecam instalacje uBlock Origin!

Ponieważ zablokuje on wtedy przestarzały skrypt Google Tag Managera, a tu łapcie filtr dopuszczający nowszy:

@@googletagmanager.com/*id=????$domain=jaktodaleko.pl

Przepraszam i pozdrawiam.

On chce na tym swoim blogu użyć już tylko nowszego z innym ?id= i raczej godzi się z losem, że osoby używające uBO mają blokowane użycie Google Tag Managera z pomocą list:

  • EasyPrivacy

  • uBlock Privacy - przekierowanie na oczyszczony kod GTM, niestety nie wszystko wtedy dalej działa

1 polubienie

Bogdan, tutaj chodzi o wyeliminowanie java skryptu na stronie, a nie w przeglądarce.

Krystian - nie chcę użyć nowszego, tylko chcę całkowicie usunąć Google Tag manager.

1 polubienie

wp-header.php

Jest pełno na stronach skryptów googlesyndication, googletagmanager i innych naprawdę ciężkich, nawet złośliwych. Stąd blokuję mimo list uBO, które mam podejrzenie, że dziurawo blokują.
Na stronie wyszukiwarki u mnie uBO blokuje 24 różne elementy, ale mam dostęp do wszystkich usług google. Na WP uBO blokuje ok 120 elementów.
Rozumiem, że chodzi o wyrzucenie konkretnego skryptu z konkretnej strony. Nawet w googlach jest sporo o tym ja dodać i jak wyrzucić. Tu na forum też się znają. Pozostaje kwestia kopania procesora przez niektóre skrypty google rozpowszechnione w necie. Na ile umiem, na tyle radzę sobie.