Jak usunąć strony ulubione z fb, chęć usunięcia subskrypcji

Witam serdecznie, myśle, że temat określa całkowicie problematykę sprawy, którą mam zamiar przedstawić tutaj na forum. Ale ku woli ścisłości i wyjaśnienia, chciałbym usunąć pewne strony które polubiłem, bo non stop jakieś subskrypcje w dziale aktualności mi wyskakują :confused: :?

Witaj,

wejdź na swoje konto.

  1. Ustawienia konta

  2. Aplikacje

  3. Odbierz wszystkim aplikacją przyznane uprawnienie wraz z wyczyszczeniem ich historii logów

Powinno pomóc

darekt6 taka informacja to wiesz, nie OT’uj! Nie chodzi mi o aplikację tylko o podstrony geniuszu zła. :shock: Chodzi mi o to, że gdzieś w jakimś miejscu jest na fb taka strona na której są wszystkie rzeczy, które lubie “lubie to”, np. strona plusa, czy reprezentacji siatkarzy, chce to odnaleźć i odhaczyć subskrypcje pewnych like’ów, żeby mi nie wrzucało informacji z aktualności, zaznaczam niektórych nie wszystkich jak Ty to mówisz. Twoje rozwiązanie mnie nie interesuję! :lol:

NIe ma takiej opcji, wejdź w kliknięcia lubię to i tam masz wszystkie strony, nie da się “hurtowo” tego zrobić…

jest na pewno bo sam wszedłęm w to jakoś, to jest na pewno gdzieś pod nosem, ale jak to sie mówi, “najciemniej pod latarnią” :slight_smile:

na głównej stronie( klikasz w swoje imie i nazwisko), masz odnośnik ‘Kliknięcia Lubię to’ po prawej klikasz

w ‘zobacz wszystkie’, wyświetli się ramka ‘ulubione’, i klikasz w edytuj po prawej stronie,

najeżdżasz myszką w ramkę i i wyświetli się w ramce krzyżyk, nim odchaczasz poszczególne

‘lajki’, w wybranych kategoriach…