Jak usunąć strzałeczki ikon?

Jak w temacie, poszukuję metody usunięcia strzałeczek przy ikonkach, jednak chodzi mi o INNY sposób niż usunięcie wartości IsShortcut w rejestrze!

Jeśli będzie to jakiś program, ważne żeby również nie usuwał tej wartości.

Pozdro :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … ak+XP+1.75

Ja użyłam tego programu,pozbyłam się strzałek przy skrótach,bo chyba o te chodzi :stuck_out_tongue:

PPM na ikonę >> właściwości >> zmień ikonę

:slight_smile:

@agaopo - ten program jest do XP, a ja mam 7 (przepraszam że nie powiedziałem na wstępie)

@Leon$ - nie będę tak kombinował z każdą ikonką, mam ich zbyt dużo :roll:

No to co robi on w dziale dla systemów 95-XP (trochę niżej masz dział dla siódemki). Usuwanie strzałek ma zapewne program Sunrise Seven. Może też zadziałać program Vista shortcut overlay manager.

podałem ci ten sposób bo zapewne wszystkie z tych programów usuwają podany przez ciebie wpis z rejestru co wykluczyłeś

:slight_smile:

Wątpię, żebyś takowy program znalazł. Swoją drogą, czemu nie chcesz usuwać tych wartości ? Nie są one konieczne w rejestrze O.o

Wielkie dzięki Pablo55, sunrise seven usuwa strzałeczki przy ikonkach, nie usuwając tamtej wartości w rejestrze, takiego czegoś szukałem :slight_smile:

Po usunięciu tej wartości, nie mogę przypiąć żadnego programu do paska zadań. Sunrise seven rozwiązał mój problem.

Pozdrawiam :slight_smile:

Siema, odszukaj klucz HKEY_CLASSES_ROOT\lnkFile w rejestrze (uruchom jako administrator) i usuń wartość IsShortcu

Reinstall i możesz się cieszyć ikonami bez strzałki skrótu. Dla pewności zrób sobie kopię rejestru, zawsze się może przydać.

Pozdrawiam.

//EDIT Sorry nie doczytałem samego tematu :wink: