Jak usunąć subskrycję GG w telefonie?

Witam mam wielki problem i nie wiem jak się go pozbyć mieszkam za granica i mam telefon w o2 pobrałem gg na htc desire i codziennie zabiera mi funta ;/ Próbowałem wysłać smsa o treści GG ANULUJ na 8089 ale nie pomaga kompletnie nie wiem co zrobić może ktoś wie jak usunąć te gg ?

Subskrypcja darmowa trwa 7 dni, potem trzeba wykupić płatną więc masz co zależy jaką masz. Jeżeli masz tylko tą darmową to wyłącz APNy i nie używaj tego komórkowego GG przez te 7 “darmowych” dni, a konto się samo dezaktywuje. Jeżeli jednak wykupiłeś przedłużenie abonamentu np na miesiąc to nie wiem jak byś mógł to rozwiązać bo zgaduje że nie posiadanie internetu w telefonie przez miesiąc będzie utrudnieniem dla Ciebie. Ewentualnie skontaktuj się z obsługą techniczną mobilnego GG i zapytaj co i jak zrobić. Myślę że tutaj problemem może być fakt że mimo iż to GG jest darmowe to liczy Ci je jako połączenia roamingowe lub dzwonienie za granicę.

zabiera ci funta dziennie ale nie za GG tylko za transmisję danych.

W brytyjskich sieciach komórkowych jest tak, że płacisz za cały dzień korzystania z internetu a nie tylko i wyłącznie za przesłane kilobajty.

Nie wiem jak jest w o2 ale w T-mobile i Vodafone wystarczyło wyłączyć abonament na internet w telefonie, podejrzewam, że w o2 jest podobnie lub po prostu wystarczy przestać z niego korzystać.

Wyłącz również aktualizacje w telefonie :slight_smile:

Poza tym wypadałoby poczytać o swojej taryfie na stronie operatora www.o2.co.uk

Mam taki sam problem uzywałem Mobilne GG przez jakoś 3 tygodnie. Wykupywałem przez te 3 tygodnie na 7dni i teraz co tydzień przychodzi taki sms:

Twoja subskrycja Gadu-Gadu na 7 dni została przedłużona.

Chociaż gg usunąłem i nieużywam. Sms został wysłany z numeru: 8717. I teraz niewiem co zrobić by to anulować bo mi tylko kase z konta zrzera. Proszę o pomoc.