Jak usunąć subskrycję GG w telefonie?


(Hrycus1) #1

Witam mam wielki problem i nie wiem jak się go pozbyć mieszkam za granica i mam telefon w o2 pobrałem gg na htc desire i codziennie zabiera mi funta ;/ Próbowałem wysłać smsa o treści GG ANULUJ na 8089 ale nie pomaga kompletnie nie wiem co zrobić może ktoś wie jak usunąć te gg ?


(Pharun) #2

Subskrypcja darmowa trwa 7 dni, potem trzeba wykupić płatną więc masz co zależy jaką masz. Jeżeli masz tylko tą darmową to wyłącz APNy i nie używaj tego komórkowego GG przez te 7 "darmowych" dni, a konto się samo dezaktywuje. Jeżeli jednak wykupiłeś przedłużenie abonamentu np na miesiąc to nie wiem jak byś mógł to rozwiązać bo zgaduje że nie posiadanie internetu w telefonie przez miesiąc będzie utrudnieniem dla Ciebie. Ewentualnie skontaktuj się z obsługą techniczną mobilnego GG i zapytaj co i jak zrobić. Myślę że tutaj problemem może być fakt że mimo iż to GG jest darmowe to liczy Ci je jako połączenia roamingowe lub dzwonienie za granicę.


(system) #3

zabiera ci funta dziennie ale nie za GG tylko za transmisję danych.

W brytyjskich sieciach komórkowych jest tak, że płacisz za cały dzień korzystania z internetu a nie tylko i wyłącznie za przesłane kilobajty.

Nie wiem jak jest w o2 ale w T-mobile i Vodafone wystarczyło wyłączyć abonament na internet w telefonie, podejrzewam, że w o2 jest podobnie lub po prostu wystarczy przestać z niego korzystać.

Wyłącz również aktualizacje w telefonie :slight_smile:

Poza tym wypadałoby poczytać o swojej taryfie na stronie operatora www.o2.co.uk


(Pawel950 95) #4

Mam taki sam problem uzywałem Mobilne GG przez jakoś 3 tygodnie. Wykupywałem przez te 3 tygodnie na 7dni i teraz co tydzień przychodzi taki sms:

Twoja subskrycja Gadu-Gadu na 7 dni została przedłużona.

Chociaż gg usunąłem i nieużywam. Sms został wysłany z numeru: 8717. I teraz niewiem co zrobić by to anulować bo mi tylko kase z konta zrzera. Proszę o pomoc.