Jak usunąc system z 2 dysku?

Sytuacja pojawiała się tydzień temu i problem jest trochę dziwny

Trochę namieszałeś :smiley: masz dwa dyski czy dwie partycje? Jeśli masz dwa dyski spróbuj wyjąć ten bez systemu i sprawdzić czy problem ustąpił.

Pytasz się jak usunąć system z drugiego dysku, masz dwa systemy czy  tylko jeden?

2 dyski oba ata stary dysk miał 3 partycje a drugi jedną. Wyjąłem starszy dysk zrobiłęm system z bootowania i chodzi, ale ciężko to nazwać chodzeniem, net chodzi jak za swoich początków, 2 sms z bramki wysyłałełem 23 minuty. Na fejsa czy swoją grę na przeglądarcę nie wejdę, obecnie, to jest tragedia jakaś, bo servis paka 3, sterowników, innej przeglądarki, czy upgrade ie5 czy tam 6 nie idzie zrobić komp ma kaprysy jak kobieta, gdy ma ciekę, błędy i crashe. Zależy mi na danych mam tam m.in aktualne wersje plików swojej strony, zapisane strony, backup numerów z fona, itd. itp.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to albo skasować system jakże niestabilny ze starego dysku, albo skasować partycje z systemem, albo jakąś reinstalkę zrobnić tylko kurde bluskrin po akceptacji licencji czy naprawioe dyskietkami się pojawia kasowanie partycji jakoś przed formatami się pojawia, może inny system wgrać, bo xp mu się znudził, ale nie wiem czy nie będzie ta sama sytuacja.

Mam 2 systemy na 2 dyskach twardych, z czego 1 jest odłączoy bo traktuje mi ten stary dysk jako priorytet i w efekcie mam niekończącą się pętlę restartów z niedziałającym żadnym trybem, po wyborze albo bluskrin albo natychmiastowy restart, wyjątek stanowi ostatne działające ustawienia bo poładuje się chwile logo xp i restart/bsod i restart.