Jak usunąć szczegółowe informacje pliku?

W załączniku dodaję screenshot który przedstawia informacje szczegółowe pliku, które chciałbym edytować (lub po prostu usunąć). Niestety tym czymś co jest wbudowane w system nie mogę nic zmienić ani usunąć (po prostu tak jakby informacje te były zablokowane do edycji). Są do tego jakieś programy? Szukam szukam i nic nie potrafię znaleźć, a problem banalny :frowning:

post-160909-0-10469500-1424805422_thumb.

Proponuję zapoznać się z tym artykułem  http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/change-the-properties-for-a-file   z tego co pisze Microsoft nie wszystkie szczegóły można usuwać.

W jakiś sposób na pewno się da. Póki co nie mogę usunąć ani jednego.

Ścieżka - nie usuniesz czy zmodyfikujesz bo to jest fizyczny adres lokalizacji pliku, w której aktualnie ten plik się znajduje.

Właściciel - To możesz jedynie zmienić poprzez zrobienie fejkowego konta użytkownika i wtedy wchodzisz jako administrator w ustawienia folderu, w którym jest plik i przejmujesz prawa folderu/podfolderu z plikami gdzie fejkowe konto wybierasz jako nowego właściciela.

Komputer - Jest to nazwa komputera w ustawieniach systemu. Możesz ją zmienić na fejkową, ale wtedy każdy plik będzie miał fejkową nazwę komputera. 

Te trzy ustawienia nie mogą być tak zmodyfikowane by przedstawialy informacje z dupy. One będą pokazywać aktualne informacje z aktualnych ustawień tego systemu.