Jak usunąć ten plik?

problem polega na tym, iż nie mogę usunąć z mojego komputera pliku, który zajmuje 139 mb. Wolę inaczej zagospodarować tę przestrzeń pamięci i nie wiem jak mogę usunąć ten plik. Przy próbie usunięcia przez Dodaj/usuń programy wyskakuje error. wklejam też logi z hijack this

a tutaj screen prezentujący błąd krytyczny:

http://img384.imageshack.us/my.php?image=capture1hb4.jpg

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571

To powinno pomóc, zainstaluj a potem kliknij prawym przyciskiem myszy na plik i wybierz “unlocker” dalej się chyba połapiesz

No i niby wszystko ładnie pięknie, pokasowałem wszystkie te pliczki… ale, gdy włączam panel sterowania wciąż jest plik Dkz Studios zajmujący 139 mb mojej pamięci. Na dodatek, gdy “szukam” nigdzie nie znajduje tego pliku. Więc nie mogę go zlokalizować. I co na to poradzicie?

Przeszukaj rejestr systemowy, start->uruchom->regedit->edycja->wyszukaj i poszukaj wpsiu dkz studios lub jego części. Przed zabawą rejestrem lepiej zrób jego kopię, chyba że wiesz co robisz regedit->plik->eksportuj

Podaj nieco więcej info nt. tego programu.Ty go instalowałeś?Kojarzysz do czego on słuzył?Pewnie do jakiejś gry…Spróbuj tak:Panel sterowania-Narzędzia administracyjne-Usługi-jesli znajdziesz tam usługę/proces skojarzony z tym programem to go zatrzymaj i daj opcję wyłączony i nie restartuj kompa,nastepnie Start-Szukaj-wpisz Dane aplikacji-wyszukaj-jak szukajka skończy to przeszukaj wszystkie foldery pod kątem pobytu tam Dkz Studios-jeśli znalazłeś to usuń.Zajrzyj jeszcze: Mój komputer-Dysk C-Program Files-jeśli jest tam jeszcze folder po tym programie to usuń ręcznie.Zciągnij z dobreprogramy.pl JV16 Free-zainstaluj-uruchom-opcje rejestru-narzedzia-czyszczenie rejestru-zapuść-jak skończy usuń wszystkie wpisy z zieloną ikonką.Oczywiście przed czyszczeniem rejestru wykonaj jego kopię zapasową.

Te zabiegi powinny pomóc.Pozdrawiam!

No i jak na złość. Nie ma w Narzędziach administracyjnych ani jednego pliku “kojarzącego” się z Dkz Studio. Przeglądałem dokładnie. Plik wydaje mi się, że pochodzi z płytki na ktorej były testy na prawko. Tylko wydaje mi się, że instalowalem ten program, bo działał normalnie. Tymczasem nie da się go odinstalować ani zainstalować. Proszę o pomoc!

Odnoszę wrażenie że, nie zrobiłeś tego wszystkiego co Ci napisałem i ograniczyłeś się do podejrzenia w narzedziach administracyjnych edytora usług.To że w usługach nie ma żadnej skojarzonej usługi z tym programem to dobrze.Poświęć nieco czasu i wykonaj dokładnie te czynności o których Ci wcześniej pisałem.Trochę to pracochłonna ale skuteczna metoda.Możesz(ale nie musisz) dodatkowo wyłączyć na czas tych czynności,przywracanie systemu: Start-Panel sterowania-System-Przywracanie systemu-zachaczykuj opcję Wyłącz przywracanie systemu(na wszystkich partycjach jakie posiadasz.Dodatkowo w JV16 Free: Opcje rejestru-Programy-pszeszukaj kolumnę program i autor a jeśli znajdziesz wpis Dkz Studio to zaznacz i daj usuń.Oczywiście to co napisałem wcześniej jest jak najbardziej do zrobienia na wszystkich partycjach jakie masz.Jaka jest ścieżka do tego pliku???

Problem z Powertoolsem jest taki, że już mi wygasła licencja.

Myślałem, że jeśli nie znalazłem tego w narzędziach i usługach to dalsze wskazówki są nieatkualne. Ścieżka wygląda tak :

C:\WiINDOWS\Installer\DkZStudio.msi

Wydaje mi się, że gdybym miał płytkę z tym programem, zainstalowałbym ponownie i odinstalował, problemu by nie było. Nie mam jej jednak więc postaram się zastosować do powyższych wskazówek.

W program files usunąłem pliki ręcznie.

Usunąłem też unlockerem te Start->DkZ.

Wyszukajka nic nie znalazła. Co dalej?

To powyżej znajdż i usuń ręcznie.W szukajce masz nie szukać Dkz studio tylko wpisać do wyszukania Dane aplikacji-jak już znajdzie ci te foldery to przepatrz każdy z nich pod kątem rzeczonego Dkz Studio,myślę że tam bedzie jakiś folderek z nim związany-jak bedzie to usuń ręcznie.

Jaki masz problem z Powertoolsem?Jeśli masz na myśli JV16 Powertools to nie problemu: znajdziesz na http://www.dobreprogramy.pl masz w pełni fukcjonalną wersję za free.reszta wskazówek bez zmian.

ponieważ jestem lajkiem, prosiłbym o dokladniejsze instrukcje. Start->Wyszukaj-> co dalej?

jak mam znaleźć tą ścieżke? włączam dysk C, wpisuję tam tą ścieżke i wyskakuje mi Nie można wyświetlić tej strony.

Proszę o dokładne polecenia co mam zrobić dokładnie i jak. Dziękuje za cierpliwość;)

Zrób tak: Start-Mój komputer-Dysk lokalny C-Windows-u góry masz pasek adresowy,będzie C:\Windows,wtedy dodaj znowu ukośnik"“i dopisz “Installer”,otworzy Ci się ten folder"Installer”-tam,przepatrz i znajdż plik DkzStudio.msi.Powinien tam być-daj usuń.

Co stoi na przeszkodzie, by zainstalować ostatnią , darmową wersję jv16 PowerTools 1.3.0.195 ?

Trochę rózni się w używaniu od 2006, ale równie przyjazny i skuteczny, aczkolwiek czyszcząc rejstr musisz juz sam zaznaczać:

tutaj otwierasz-> Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka klucze…Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń… :slight_smile:

Pozdrawiam

Paranoid usuń ten plik w trybie awaryjnym

nie ma bata żeby go nie dało rady usunąć

Nie wiem czy Ci to pomoze ale podam Ci strone, na ktorej podaje autor jak zainstalowac plik dkz. Wejdz na nia i spytaj jak go odinstalowac. Powodzenia. To strona: http://www.pro-evo.pl/articles.php?id=27