Jak usunac tło z nazw plików?

Witam, ostatnio mam tło w nazwach plików i ni jak nie wiem jak to wyłączyć…

Proszę prawym na Mój komputer->właściwości->zaawansowane -> ustawienia wydajności -> użyj cieni etykiet dla ikon pulpitu

Dzięki a wiesz może jak mam usunąć te programy z kosza?

61_1244145525.jpg

One pojawiają się tylko w koszu? Tu http://forum.dobreprogramy.pl/menu-kontekstowe-jak-usunac-wpisy-t217352.html masz podobny wątek.

Context menu editor

A nie łaska zajrzeć do ustawień tych programów? ;| W TuneUp Utilities masz w ustawieniach (prawy górny róg okna programu). Poza tym mogłeś to odznaczyć podczas instalacji.

W Ccelanerze nie wiem bo nie używam.

Brak przeźroczystości w podpisach ikon na pulpicie Win XP

  1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według >> usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

  4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także. .

menu kontekstowe

odinstaluj Ccleaner >> zainstaluj na nowo podczas instalacji masz wybór co zainstalować wystarczy czytać

to potrwa kilka chwil wiele krócej nisz szukanie w rejestrze

:slight_smile:

optymalizcja-menu-kontekstowego-t238381.html

Dzieki dzieki :slight_smile: