Jak usunąć trojana

Koledzy pomóżcie, dzisiaj zainstalowałem avasta,który wykrył u mnie trojana w C:\Windows/MEMORY.DMP Pasożyt nazywa się Win32:Banker-CDL [Trj]

Możliwe działania to Przenieś/Przemianuj… Usuń Kwarantanna

Zalecana akcja: Kwarantanna

A więc wziąłem kwaranntannę, ale pojawił się problem wyskoczył komunikat avasta: Za mało miejsca na dysku.Nie można przetworzyć pliku C:\Windows\MEMORY.DMP

Mam jeszcze do wyboru dwie opcje Przenieś/Przemianuj… Usuń

boje się że jak wybiorę usuń to komp lub system może paść (nowy komp)bo ten plik C:\Windows\MEMORY.DMP to chyba jakis windowsowy.

Jak mam usunąć tego virusa Win32:Banker-CDL z kompa, aby nie padło coś w systemie albo komputerze-Pomozcie,jestem słaby w tych sprawach

HHHEEELLLPPPP! !!

To nie jest żaden Windowsowy plik. Usuń go i tyle.

Daj logi z OTL.

Co to są te logi?Czyli mam go usunąć tak ? Ej a jeszcze dołącze do tematu jaki bedzie dobry antyvirus na laptopa z vista miałem kaspersky’ego, ale skończyła mi się darmowa licencja

Instrukcja tworzenia loga z OTL: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=104338

Z darmowych antywirów dobra jest AVira, z płatnych Nod

Pokaż log OTL (instrukcja w linku, niżej w poście).

Logi wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

ej wróćmy do tematu czyli mam bez paniki nacisnąć Usuń tak?

:yes:

Mimo to pokaż log OTL.

Ok nie trzeba juz chyba pomocy ten plik, w którym był wirus to zrzut potrzebny w razie awarii systemu, ale system tworzy co jakiś czas nowy a usuwa stary. Usunalem ten plik i za jakiś czas powstanie nowy o takiej nazwie tylko już czysty.Jeśli będą problemy to napisze