Jak usunąć TuneUp z dziennika zdarzeń

Proszę o pomoc bo … nie wiem jak to zrobić usunąłem historię z owej zakładki ale jej samej nie mogę

Dołączam się do pytania.

helpbay_sig1.png

Sys Rq , jak już o cos pytasz to podaj podstawowe dane, jaki system, która wersja TuneUp itd. I dokładniej opisz problem.

Chcąc pomóc trzeba mieć choć minimum wiedzy o problemie ;]

Wersja Programu TuneUp - 10.0.3000.105 ;]

System Operacyjny - MS Windows XP Home Dodatek Service Pack 3 ;]

Obrazkowy Opis Problemu - http://naforum.zapodaj.net/3b546b77d481.jpg.html ;]

Usuń z harmonogramu zadań (C\Windows\Tasks ) zadanie TuneUp + usuń klucz rejestru z HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Eventlog\TuneUp > restart .Jeżeli trzeba to usuń dziennik z C:\Windows\System32\winevt\Logs lub C:\Windows\System32\config\TuneUp.evt ,nie pamiętam jaka to ścieżka jest na XP.

Niestety TuneUp’a w Windows\Tasks nie ma, jest tylko updater google i monitor sprawności systemu programu Advanced SystemCare

To usuń klucz > restart systemu > znajdź i usuń dziennik TuneUp.evt

A jak otworzyć rejestr?

klawisz Win+R > wpisz “regedit” > ENTER .Rozwijasz gałęzie > klikasz na TuneUp prawym mychy > usuń (ewentualnie eksportuj na pulpit = kopia zapasowa ,w sumie zbędna )

Łukasz usunąłem klucz TuneUp z rejestru później usunąłem C:\Windows\System32\config\ TuneUp.evt

i CACY :smiley: Jak zwykle trzymasz mistrzowski poziom. Dziękuję (przez wielkie D) :D/