Jak usunąć Windowsa

Witam.

Mam problem bo kiedyś zainstalowałem przypadkiem 2 windowsy na moim kompie jak można jeden z nich usunąć są to 2x XP

Jeśli masz na innej partycji drugi system to np. format.

Format partycji na której jest ten zbędny. Jak będziesz go miał nadal w ekranie bootowania to napisz :slight_smile:

do wszystkiego format… brawo panowie :((((((((

Prawym przyciskiem myszy na partycji, opcja formatuj, albo szybkie formatowanie, będzie krócej.

Następnie usuwa się wpis o drugim Windowsie z ukrytego pliku systemowego na partycji C:, bodajże jest to boot.ini

Jeżeli pojawiają Ci się dwie pozycje przy starcie i musisz wybrać, który system chcesz uruchomić to tym możesz usunąć jeden z nich -> Start-> PPM na Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane ustawienia systemu -> tam gdzie masz “Uruchamianie i odzyskiwanie” -> ustawienia -> edytuj -> otwórzy się plik boot.ini tam usuwasz jeden z systemów całą linijke usuwasz tylko nie pomyl systemów -> zamykasz, zapisujesz i przy ponownym uruchomieniu nie wyświetla Ci, który system chcesz wybrać.

jesli chodzi ci o to zeby nie wyskakiwal ten ekran to w pliku bootini usun jedna nazwe windowsa nie bedzie juz wyskakiwal jesli chodzi o calkowite jego usuniecie to formacik wal xD :stuck_out_tongue: hah