Jak usunąć wirus Sweet home

Witam,

przy okazji ściągania programu do arkuszy kalkulacyjnych sweet home zainstalowało mi się wszędzie,jako przeglądarka,strona startowa,

po wszelkiego rodzaju zmianach ustawień na swoje wybrane i tak zostałam zawsze przekierowana na sweet home.

Usunęłam wpis z właściwości każdej wyszukiwarki tzn w elemencie docelowym po “C:\Program files\Google\Chrome\Application\chrome.exe” zawsze był ten sweet home,zmieniłam stronę strartową na taka jaka chciałam,odinstalowałam te programy i niby wszystko jest ok,jednak boje się ,że są jakieś pozostałości.

Z góry przepraszam za swoje błędy,jestem laikiem w tych sprawach i być może coś zrobiłam nie tak i w zlej kolejności,jednak starałam się jakoś z tym poradzić.

przeskanowałam jeszcze komputer adwcleaner’em i usunęłam sweet home i dalej OTL,który dal mi zapis w notatniku.

Bardzo proszę o pomoc i prosty język komputerowy :),

nawet nie wiem czy powinnam to wszystko wklejać, jednak może to ważne jest.

AdwCleanerR0.txt

  AdwCleanerR1.txt

AdwCleanerS0.txt

Quarantine.txt

OTL.Txt

magda11.11 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

:OTL
[2014-01-15 22:06:04 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\AdwCleaner
[2014-01-07 12:30:35 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\niko\.android
[2014-01-07 12:30:33 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\niko\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\cache

:Commands
[emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt.

Dziękuję za pomoc,chciałam wkleić notatkę,jednak po zapisaniu jej i sprzątaniu,wszystko zniknęło.Czy teraz usunęłam już wszystkie pozostalości po sweet…

Tak.To wszystko.