Jak usunac wpis uslugi

jak sie pozbyć wpisu w usłudźe dotyczącego virtualnego dysku

Blokuje mi on uruchomienie gly lego indiana jones przy próbie uruchomienia wyskakuje mi komunikat virtual disk detectet

a virtuala juz usunełem

menadzer zadań usługa plik nazywa się vds

menu start-> uruchom -> wpisz msconfig zakładka usługi tudzież uruchamianie…

C:\WINDOWS\system32\drivers - usuń z niego pozostałości po programie dysku wirtualnego, udaj się do panelu sterowania manadzera urządzeń wybierz widok -> pokaz ukryte urządzenia -> i znajdz coś takiego PNP Bios Extension i wywal to, potem skasuj z rejestru wszystkie wpisy po swoim programie i restart.

__________________

:lol: :lol: :lol: mam nadzieję ,że pomoże…

C:\WINDOWS\system32\drivers

a jak wyodrebnic pliki dotyczace konkretnego programu “poveriso”

Dodane 31.12.2009 (Cz) 15:51

zaznacze ze system vista

Dodane 31.12.2009 (Cz) 16:06

w ukrytych nie moge zlokalizowac nic takiego jak PNP Bios Extension

to znaczy ,że tego nie masz restart ,jeżeli zrobiłeś to co wcześniej …i sprawdź

Wejdź w tryb awaryjny jako administrator , najedź na ikonkę start - wyszukaj programy i pliki - napisz swój programik od dysku wirtualnego i usuń, wyczyść także rejestr .

dla pewności - narzędzia - widok - pokaż ukryte pliki ,foldery ,dyski… :smiley: :smiley: :lol:

i tu problem nie znajduje nic program zostal usunięty a rejestry wyczyszczone a gry jak nie odpaliłem tak nie odpale

emulator detected

pleas deactivte virtual drive and emulation software

to gowno wyskakuje mi za kazdym razem

a jedyne co znalazlem po virtualu to wpis w menadzer zadan uslugi i tam widnieje virtualny dysk nawet jak go wyłącze to i tak soc jeszcze blokuje

Dodane 31.12.2009 (Cz) 17:35

C:\WINDOWS\system32\drivers - usuń z niego pozostałości po programie dysku wirtualnego

a pozostalosci niemam pojecia jak odróżnić od innych plików

Tutaj jest mowa o działaniu emulatora napędów wirtualnych (Daemon Tools, Alcohol).

Musisz takowe programy odinstalować, lub zastosować narzędzie do wyłączenia takiego sterownika.

Przykładowo Defogger.

jak obejsc sie z tym programikiem mam nadzieje ze zadziala

Przecież to zawiera tylko dwa przyciski - wyłącznik i włącznik można by rzec. :stuck_out_tongue:

jezeli hodzi tylko o klikniecie na disabel to nie daje nic dalej wywala to ***********

by trafilo tych co te gry zabezpieczaja

Nie pojawił się żaden komunikat proszący o restart systemu?

nie nic ale zaraz walne restarta zobaczymy niby napedy wylaczone

Dodane 31.12.2009 (Cz) 18:25

*************i dalej nic

po wyłączeniu pojawilo sie tylko finish

po restarcie dalej nic :frowning:

loki02 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Panuj nad słownictwem :?