Jak usunąć wpis z Dodaj/usuń programy?

Proszę o informację jak mogę usunąć wpis z menu Dodaj/usuń programy. Odinstalowałem kilka programów i jeden z nich nadal jest widoczny w Dodaj/ usuń programy. O ile wiem trzeba wykasować wpis w rejestrze, ale nie znam ścieżki, gdzie one są. Z góry dzięki za info

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstal

dodatkowo polecam ten program do wyczyszczenia pozostalosci po programach:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=178&t=29

A czy nie ma jeszcze jakiegoś innego miejsca w rejestrze, bo nie mogę znaleźć wśród pozycji w w/w miejscu tego programu po którym został wpis (jest to Norton Internet Security 2004)

ściągnij sobie jv16 Power Tools - programik po polsku, który nie tylko służy do czyszczenia rejestru, ale również jest “manadżerem” dodaj\usuń programy :slight_smile: wyświetli ci listę zainstalowanych programów i będziesz mógł sobie posprzątać :slight_smile: :lol:

Albo RegCleaner , także po polsku.

W zakładce Odinstaluj możesz odinstalować oprogramowanie lub usunąć wpis który po nim pozostał.

Program RegClenaer w wersji 4.3.0.780 do pobrania TUTAJ

mam jv16PT. Zawsze nim czyszczę rejestr, ale właśnie on nie widzi tego wpisu, który widoczny jest w Dodaj/Usuń programy. A może to jakaś fatamorgana :o

raczej nie.Dziadowski norton jest znany z tego że bardzo ciezko go wywalic i pozostalosci po nim :slight_smile:

RegCleaner raczej nie polecam, bo to swoisty automat :wink: Lepiej samemu przysiąść z jv16pt i pousuwac niepotrzebne wpisy :wink:

Czytamy Pościki. :smiley:

Post Kosz.

sprawdz jeszcze ten link:

http://www.xp.net.pl/archive/arc2-2004.html

tutaj jest jakis :

uninstall Manager ,ktory podobno wywala calkowicie NIS 2004

Chodzi o program - WINner Tweak SE2 2.5.0b Beta 4

i jego - Uninstall Manager - narzędzie ułatwiające

odinstalowywanie programów z systemu

Niekoniecznie. Wszystkie wpisy można usunąć ręcznie.

Oczywiście można mu także zlecić automatyczne czyszczenie rejestru (np. z błędnych wpisów OLE). :slight_smile: