Jak usunąć wyświetlanie profilu na Facebook?

jak usunąć wyświetlanie napisu " Profil na Facebooku facebook. com/…" na stronie głównej profilu osoby?

zaznaczona część na screenie o której mowa:

53046326.th.jpg

Najlepiej to usunąć konto na fb, dobrze Ci radzę, im wcześniej tym lepiej. Chodź usunięcie konta niewiele się zda bo wszystkie Twoje dane tam pozostają to masz jeszcze szanse że mniej firm będzie wiedziało o Tobie.

A co takiego strasznego jest w posiadaniu konta na FB?

Prywatność, jeśli ktoś w nią wierzy to jest jednym z milionów którzy są naiwni. Żyjemy w świecie reklam i każdy wciągnięty w to użytkownik jest na wagę złota. Bogacą się korporacje a tracą na prywatności użytkownicy. Jeszcze o tym będzie głośno - zobaczycie.

Pewnie ustawiłeś sobie nazwę użytkownika. Nie jestem pewien czy można to usunąć, ale wejdź w ustawienia i w polu “Nazwa użytkownika” sprawdź czy jest możliwość jej usunięcia. Możesz też wejść w ustawienia prywatności i w sekcji “Informacje kontaktowe” sprawdzić, czy przy nazwie użytkownika można wybrać ustawienie “Dostosuj” :arrow: “Tylko ja”

Tjaaa, juz widze te miliardy zielonych płynace do włacicieli wielkich złyyyych korporacji bo taki np. ja założył sobie konto i wpisał 2 wyrazy w jednym okienku. Już nie popadaj w paranoję. Jak ktoś jest debilem zamieszczającym w internecie wszystko, od zdjęcia swojego telewizora po scenki jak leży zapity w kałuży własnych rzygów to niech se tak robi, jego/jej sprawa. A jak komus zależy na prywatności, to ją będzie miał bez większych problemów, wszak nawet na tym okrutnym facebooku nikt nie wymaga uzupełniania daty urodzenia, miejsca zamieszkania itp. itd.