Jak usunąć z Edge Bing

To co podałeś wyżej także zrobiłem i nic się nie zmieniło. Prawdopodobnie coś trzeba zmienić w rejestrach , czy czmś takim, ale to już przekracza moje informatczne możliwości, więc chyba zostanę przy tym co jest.
Tak czy inaczej bardzo dziękuję Tobie i wszystkim , ktorzy starali się mi pomóc.

Po prostu się nie męczę. Mam tak jak chcę.

Można jeszcze usunąć całkowicie Profil. Niejednokrotnie uszkodzony profil w przegladarkach blokuje wprowadzanie zmian
W Ustawieniach jest taka opcja
Profile Po prawej stronie jest twój profil a obok 3 kropki. Kliknij na nie, będziesz miał opcję usuń ale tracisz wszystko więc najpierw musiałbyś dokonać synchronizacji wszystkiego oprócz ustawień.

Dzięki, ale już chyba odpuszczę.

Odpuść. Edge to przeglądarka MS a Bing to jego wyszukiwarka. Bing jest do niej po prostu przyspawany i nie ma możliwości żadnymi magicznymi sztuczkami jak ci tutaj proponują go usunąć. Można go ukryć (jak? podałem wyżej rozwiązanie) ale nie usnąć.

Zastosowałem Twój spsób, ale mam wrażenie ,że wolniej to pracuje, tym nie mniej, chyba jednak Edge odpuszczę na rzecz Chroma. Pozdrawiam.

Wyszukiwarki sie nie ukrywa. Z wyboru które przeglądarki oferują ustawia się tę wybraną jako domyślną. I nie ma tu żadnych magicznych sztuczek.
Problem jest wtedy gdy jest uszkodzona przeglądarka lub profil który w niej masz.
Nawet takiego FF nie jest tak łatwo zreinstalować na czysto.
Bez ręcznego kasowania wszystkiego w local i roaming „to se wrati”.
W Edge jest gorzej bo to część systemu i kasując jego foldery możesz uszkodzić system.
Co najwyzej możesz go schować np. powershellem

W Edge w oknie głównym wyszukiwarki nie można zmienić domyślnej Bing na inną. Można to zrobić w pasku adresu ale nie w OKNIE GŁÓWNYM. Tutaj można ją tylko ukryć.

Tutaj masz zaznaczony pasek Binga. To jest główne okno przeglądarki. I tego paska na pasek na przykład Google nie da się podmienić. Można go ukryć i zastąpić paskiem Google ale tylko przez nakładkę. Z poziomu czystego Edge nie da się jego podmienić.

Tutaj masz już podmieniony pasek Binga na Google ale zostało to zrobione za pomocą nakładki. I to jedyna jak na razie możliwość podmiany Binga na Google.

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz.
Nie sugeruj się ikoną która jest na tym pasku. Ja wiem to myli.
Kiedy zastosuje się ustawienia zawarte w moich dwóch screenach to po wpisaniu czegokolwiek na tym pasku i kliknięciu Enter zostajesz przekierowany na ustawioną przez ciebie, jako domyślną, wyszukiwarkę. Jakąkolwiek którą wybierzesz.

Widzę. Bez odbioru.

Nic nie widzisz i nic nie rozumiesz. Po zmianie ustawień pasek wyszukiwania na nowej karcie wyszukuje przy pomocy silnika wyszukiwarki którą ustawiłeś jako domyślną.
Każdej wyszukiwarki. Czyżby za trudne?

Dobrze, że Binga można też usunąć z wyszukiwarki Windows 10, bo mnie mocno wkurzały te wyniki wyszukiwania z internetu…