Jak usunąć z pamięci loginów mailowych, fraz z wyszukiwarek?

no właśnie jak to zrobić

denerwuje mnie to bo po tym jak korzystało z komputera już trochę osób - pamięć zachowała ich loginy w miejscach logowania na skrzynki pocztowe

podobnie jest z google - tam również zachowano wszelkie możliwe słowa, które były dotąd wyszukiwane

jak to usunąć?

usuwanie plików cookie czy historii stron nic nie daje

Jeżeli chodzi o Firefoxa to w Narzędzaich jest opcja Wyczyść prywatne dane - kombinacja [ctrl + shift + del].

a Windows XP?

co XP ??

w IExplorerze znaczy się

Łatwo i przyjemnie -> http://www.nirsoft.net/utils/pspv.html (co poniektóre antywirusy i anty-cośtam0 mogą podnosić alarm. Nie musisz się obawiać, to false-positive wywołany przez to, że program “grzebie” tam gdzie w zasadzie nie powinien (hasła OE, IE, loginy itp)

Ręcznie - szybko ale niezbyt wygodnie -> regedit.exe -> klucz HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Protected Storage System Provider\S-1-5-21-kilkanaście_cyfr, nadaj sobie pełne prawa do podkluczy i wartości (domyślnie prawa dostępu ma tylko pseudoużytkownik SYSTEM) i usuń podklucz Data. Podklucz Data2 zawiera hasła Windows (te z linka 'Zarządzaj moimi hasłami sieciowymi z apletu Konta użytkowników) więc lepiej nie usuwaj.

Na koniec, dla bezpieczeństwa usuń siebie z listy uprawnionych do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Protected Storage System Provider\S-1-5-21-kilkanaście_cyfr i (nie jestem pewien czy konieczny) restart.

dzięki wielkie