Jak usunąć zablokowane konto na Facebook

Witam
Jak usunąc zablokowane konto na FB ? Chcą skanu dokumentu a ja im nic nie będe wysyłać

Spróbuj justdelete.me Znajdź zakładkę Facebook, potem kliknij, zostaniesz przekierowany na oryginalny Facebook delete account. Wprowadź login i hasło i potwierdź chęć usunięcia konta.

Zabanowane / zablokowane, czyli pewnie nawet logowanie nie kończy się poprawnie.

https://www.facebook.com/help/delete_account

tak adres obecnie wygląda.

Niech sprawdzi. Bo nie wiadomo.

I przekierowuje na ten link co podałeś @krystian3w.

Myślę, że jedynie powołanie na RODO pomoże jak one nie wymaga dowodziku by Grażyna nie usunęła z FB Brajanka / Dżesikę.

Możliwe.

Przez tą stronke justdelete.me nic to nie dało po zalgowaniu tak samo jest jak po normalnym logowaniu https://zapodaj.net/images/c0230c46b9261.jpg

A wiesz co, odczekaj ile oni dają czasu na przesłanie dokumentów. I sami albo zbanują albo usuną. Olać ich.

Nie wiem ile dają czasu na przesłane . To jeżeli nic im nie wyśle to sami je zbanują albo usuną ?

Mojemu bratu sami coś zrobili z kontem, jak im nie wysyłał tych dokumentów. I sobie zrobił nowe konto później

Czyli pewnie będzie banicja albo wywalone .

Cztery lata temu usuwałem moje dawno porzucone konto, do którego nie mogłem się zalogować (ktoś je przejął, a w domenie maila była końcówka “.ru”). Napisałem do Facebook’a i przesłałem skan dowodu z zaczernionym numerem pesel, nr. dowodu, adresem (wtedy jeszcze był podany). W ciągu doby, ktoś z FB się ze mną skontaktował i konto zostało usunięte.

1 polubienie

Już sam fakt wołania przez FB o dowód osobisty powinien zostać olany i użytkownicy nie powinni się przejmować i pod żadnym pozorem przesyłać takich rzeczy. To nie jakaś instytucja, że idziesz i musisz potwierdzić tożsamość. Kiedy ludzie to zrozumieją.

A możesz powiedzieć jak napisałeś do Facebooka? Niedawno mi konto zablokowali i nie mogę się zalogować

Nie napisze - usunął konto i raczej ze sentymentu nie zagląda do tego wątku.

Nic do nich nie pisałem chcieli skan dokumentu nie wysłałem więc po prostu pewnie sami wywalili konto.

Ale ona nie ciebie pytała a do @anon91339031 kierowała prośbę o naświetlenie sprawy sprzed 4 lat (czyli pana co usunął konto z forum):

Faktycznie nawet nie zauważyłem , że to o tamten wpis chodzi i myślałem , że to do mnie było .