Jak usunąć

odinstalowałem program demon tools z komputera ale program nie odinstalował mi wirtóalnego sysku i został jak ten dysk usunąć (kiedy chcę ponownie zainstalować demon tolsa to wyskkuje błąd)

Najlepiej szukać u źródła -> http://www.daemon-tools.cc/dtcc/portal/ … .php?t=506 :stuck_out_tongue:

Albo prościej, zainstalowac ponownie demona i w opcji: set number of devices zaznaczyc disable :slight_smile:

:roll:

dokładnie.

Albo spróbuj zainstalować Alcochol’a 120% i z jego poziomu usuń wirtualne dyski.

Z tego, co wiem, on nie usunie dysków Daemona :roll:

nie da się po wyłączenu wszystkich wirtualnych napędów i tak zostaje ten z demona :frowning:

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 20:31

a gdzie mam zaznaczyć tą opcję???

a gdzie mam zaznaczyć tą opcję???

prawoklik na ikonie w zasobniku: virtual CD/DVD-ROM - > Set number of devices -> Disable

ale ja nie mam tego programu zainstalowanego po prostu odinstalowałem go z panelu lterowania i dałem żeby się odinstalował wyskoczył jakiś błąd więc dałem OK i potem zobaczyłem że nie odinstalował się do końca bo został wirtualny napęd a jak chcę zainstalować ponownie demon tolsa to wyskakuje taki błąd

schowek019qm.th.jpg

nie rozumiem co tam pisze

Uruchom Menedżer Urządzeń.

Start -> Uruchom -> devmgmt.msc

W zakładce Urządzenia Systemowe znajdź Plus and Play BIOS Extension - usuń je.

Upewnij się, czy usuwasz właściwy sterownik. Informacje, jaki plik wykorzystuje sterownik znajdziesz pod przyciskiem Szczegóły Sterownika.

Czyli, sterownik Daemona zaczyna się od st3… lub d34. Od Alcohola (axv… ) nie usuwaj.

Następnie wejdź w Menedżerze do zakładki Kontrolery SCSI i RAID i usuń kontroler Daemona.

Tu masz info:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 882#263882

A resetnij kompaaa…

A u mnie wyglada to tak

beztytuu0hn.th.jpg

Ktore mam wywalic zeby moc zainstalowac Alchocola(ktory to kontroler) oczywiscie wczesniej wywyale Deamona i naped) :smiley:

Rozumiem ze Plug And Play Alchcolo mam usunac, a nastepnie wejsc w ten kontroler co napisales i wywalic stery alchocola 8)

Usuń a347bus.sys.

Czyli robie tak.

Usuwam Plug And Play z tym sterem a nastepnie wchodze do Kontrolery SCSI i RAID i usuwam ten kontlorer jescze raz :?

Tak.

Mówię tak, bo jest napisane

sterownik Daemona zaczyna się od st3… lub d34. Od Alcohola (axv… ) Czyli metodą dedukcji, bo drugi masz zaczynający się od axv.

Usuń po prostu plik z dysku.

W tym kontrolerze SCSI i RAID mam takie cos mam to odinstalowac.

beztytuu42ji.th.jpg

P.S Czy moge wywalic drugi Plug And Play jak nie uzywam Deamona :?

Edit

No i co ja bym bez was zrobil alchocol dazial.

A czy tak samo moge wywalic Deamona :slight_smile:

TAK.

Też miałem z tym kiedyś problem . Powiem ci jak temu zaradzić ! :slight_smile: Uruchom komputer w trybie awaryjnym , potem wejdź w Mój komputer - Dysk ( C lub D w zależności od ustawienia partycjii ) Program Files . Tam gdzieś powinien być folder Demon Tools . Usuń ten folder programem Sure Delete http://g1.idg.pl/idg/gfx/ftp/pobierz_wolniej.gif i po kłopocie :stuck_out_tongue: