Jak utowrzyć nowe "łącze"

Witam.

Mam bardzo poważny problem. Na wstępnie zaznacze że mam Viste HP. Otóż poprzenosiłem z katalogu C:Użytkownicy\D@mian\Łącza foldery Muzyka,Wideo,Obrazy na dysk D, i wszystko gra tylko jeśli wejde w właściwości np. folder D:Muzyka to mam tam zakłądke “lokalizacja” a w folderze “obrazy” juz go nie ma. I przy instalacji nietkórych programów wyskakuje okienko że nie ma dostępu do D:Obrazy i instalacja sie kończy.

PS. Generalnie chodzi o to aby utorzyć nowe łącze (nie skrót) do D:obrazy. Jak to zrobić???

Złączono Posta : 10.10.2007 (Sro) 18:29

dodam że jeśli wejde w start to po porawej stronie mamy skróty na czarnym tle do “obrazy” “muzyka” itp i z tej lokalizacji łącze też nie działa. A jeśli dam właściwości “obrazy” otwiera sie okienko ale jest całe puste

Dla XP ale możesz z tego skorzystać nie mam Visty więc nie podam czy to na niej działa ale próbuj

Foldery specjalne - modyfikacje domyślnych lokalizacji http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=5989&st=60&p=93485entry93485

:slight_smile:

Miałam podobny problem z XP przeniosłam wszystkie dokumenty i obrazy zapisywały mi sie na dysk D jednak przy instalacji programow na C gdzie opisane były sciezki dostepu do moich dokumentow byl klopot… wiec wpadlam na genialny pomysl. zawartosc folderow zostawiłam na D a foldery puste przenioslam spowrotem na c w swoje miejsce potem recznie dodawalam lokalizacje juz w zainstalowanych programach :slight_smile: powodzenia…