Jak utworzyć plik .key?


(Olkainaczej) #1

przy instalacji Kaspersky'ego potrzebny mi jest plik .key z kluczem. Nie wiem jak stworzyć taki plik?


(Enter6000) #2

Taki plik dostaje się od producenta przy zakupie programu.


(Olkainaczej) #3

przy zakupie klucza licencyjnego dostałam po prostu sam klucz na fakturze


(Enter6000) #4

Przy instalacji wybierasz formę aktywacji, tam jest taka opcja.

-> http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=193239267 <- działa to na podobnej zasadzie.


(Olkainaczej) #5

mnie interesuje ta opcja

Zastosuj bieżący klucz licencyjny – dodaj plik klucza licencyjnego który jeszcze nie wygasł. Ta opcja dotyczy użytkowników, którzy przenieśli się z wersji 5.0 na 6.0.

nie wiem jak utworzyć taki plik. Posiadam klucz licencyjny, a nie kod aktywacyjny. Wszystko jest legalne, nie próbuj mnie złapać. proszę tylko o pomoc w utworzeniu pliku z takim kluczem.


(Enter6000) #6

Jaką posiadasz wersję Kasperskiego?

Na fakturze masz klucz, wpisz go podczas aktywacji, komputer połączy się z bazą Kasperskiego i sprawdzi, czy jest on legalny.

Zerknij jeszcze na to: http://www.notice.yoyo.pl/kav.htm i http://support.kaspersky.com/pl/kav7/activate


(Olkainaczej) #7

opcje na stronie, którą podałeś są następujące:

* Aktywuj przy użyciu kodu – konieczne jest wpisanie 20 znaków kodu aktywacyjnego. Aby aktywacja się powiodła, komputer musi być podłączony do Internetu. W takim przypadku instalator pobierze i zainstaluje klucz licencyjny automatycznie.

* Aktywuj wersję testową (30-dniową) – Instalator pobiera i instaluje 30 dniowy klucz licencyjny. Aby aktywacja się powiodła, komputer musi być podłączony do Internetu. Wersja testowa jest w pełni funkcjonalna. Kiedy klucz licencyjny wygaśnie, aktualizacja antywirusowych baz danych jest niemożliwa.

* Zastosuj bieżący klucz licencyjny – dodaj plik klucza licencyjnego który jeszcze nie wygasł. Ta opcja dotyczy użytkowników, którzy przenieśli się z wersji 5.0 na 6.0.

* Aktywuj później – pomiń aktywację w tej chwili. Antywirusowe bazy danych mogą się zaktualizować po dokonaniu pełnej aktywacji.

Mnie interesuje pogrubiona, ponieważ to, co posiadam jest kluczem licencyjnym, a nie kodem aktywacyjnym. A jedyną opcją WPISANIA go jest podanie go w formie pliku o rozszerzeniu .key.

Jak utworzyć taki plik? tylko o to mi chodzi

posiadam wersję 6.0


(Krzysztof C.) #8

Nie można utworzyć takiego pliku! Trzeba go posiadać. Zakładam, że skoro poprzedni kaspersky działa w oparciu o klucz, który jest jeszcze ważny to taki klucz posiadasz.


(Olkainaczej) #9

może na innym komputerze bo kupowałam na trzy komputery licencje... no nic, dziękuję!