Jak utworzyć plik .key?

przy instalacji Kaspersky’ego potrzebny mi jest plik .key z kluczem. Nie wiem jak stworzyć taki plik?

Taki plik dostaje się od producenta przy zakupie programu.

przy zakupie klucza licencyjnego dostałam po prostu sam klucz na fakturze

Przy instalacji wybierasz formę aktywacji, tam jest taka opcja.

-> http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=193239267 <- działa to na podobnej zasadzie.

mnie interesuje ta opcja

Zastosuj bieżący klucz licencyjny – dodaj plik klucza licencyjnego który jeszcze nie wygasł. Ta opcja dotyczy użytkowników, którzy przenieśli się z wersji 5.0 na 6.0.

nie wiem jak utworzyć taki plik. Posiadam klucz licencyjny, a nie kod aktywacyjny. Wszystko jest legalne, nie próbuj mnie złapać. proszę tylko o pomoc w utworzeniu pliku z takim kluczem.

Jaką posiadasz wersję Kasperskiego?

Na fakturze masz klucz, wpisz go podczas aktywacji, komputer połączy się z bazą Kasperskiego i sprawdzi, czy jest on legalny.

Zerknij jeszcze na to: http://www.notice.yoyo.pl/kav.htm i http://support.kaspersky.com/pl/kav7/activate

opcje na stronie, którą podałeś są następujące:

* Aktywuj przy użyciu kodu – konieczne jest wpisanie 20 znaków kodu aktywacyjnego. Aby aktywacja się powiodła, komputer musi być podłączony do Internetu. W takim przypadku instalator pobierze i zainstaluje klucz licencyjny automatycznie.

* Aktywuj wersję testową (30-dniową) – Instalator pobiera i instaluje 30 dniowy klucz licencyjny. Aby aktywacja się powiodła, komputer musi być podłączony do Internetu. Wersja testowa jest w pełni funkcjonalna. Kiedy klucz licencyjny wygaśnie, aktualizacja antywirusowych baz danych jest niemożliwa.

* Zastosuj bieżący klucz licencyjny – dodaj plik klucza licencyjnego który jeszcze nie wygasł. Ta opcja dotyczy użytkowników, którzy przenieśli się z wersji 5.0 na 6.0.

* Aktywuj później – pomiń aktywację w tej chwili. Antywirusowe bazy danych mogą się zaktualizować po dokonaniu pełnej aktywacji.

Mnie interesuje pogrubiona, ponieważ to, co posiadam jest kluczem licencyjnym, a nie kodem aktywacyjnym. A jedyną opcją WPISANIA go jest podanie go w formie pliku o rozszerzeniu .key.

Jak utworzyć taki plik? tylko o to mi chodzi

posiadam wersję 6.0

Nie można utworzyć takiego pliku! Trzeba go posiadać. Zakładam, że skoro poprzedni kaspersky działa w oparciu o klucz, który jest jeszcze ważny to taki klucz posiadasz.

może na innym komputerze bo kupowałam na trzy komputery licencje… no nic, dziękuję!