Jak utworzyć płytkę startową z Win XP?

Mam pewien problem. Dostałem płytkę (aby nie było niedomówień zupełnie legalną) z Win XP w pliku iso. Powiedziano mi, że muszę z niej zrobić płytkę startową, podobno za pomocą Nero nie ma z tym problemu… tylko, że ja mam. Mianowicie – jak to zrobić?

Z góry dzięki za rady.

Witaj jakby powiedział Ci MODERATOR poszukaj a znajdziesz

http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm

_______________________

Pozdrawiam

Ależ widziałem ową stronkę i:

1.linki nie są aktywne…

2.myślę, że to coś innego. Na płytce jest plik o nazwie pl_winxp_sp1a.iso (wielkość 278 MB), jest to jak mi powiedziano kopia ISO systemu, z której można utworzyć płytę instalacyjną przy pomocy dowolnego programu typu Nero czy Easy CD Creator.

Moje pytanie dotyczy tego, jak to zrobić?

  1. Uruchom Nero

  2. Zakładka nagrywarka=>Nagraj plik obrazu

  3. Podajesz ścieżkę i po problemie :smiley:

Post 1

Wielkie dzięki. Myślałem, że to jest banalna, ale nie, że aż tak… a ja kombinowałem z utworzeniem CD-ROM startowy etc.

Jeszcze raz dzięki. A przy okazji, kiedy to zrobiłem o kazało się, że dostałem nie tą płytkę co trzeba. Na niej jest tylko Service Pack 1 :slight_smile:

Pozdrawiam

Post 2

A’Tomek jeżeli chcesz też taką to nic prostszego… wystarczy, że jesteś studentem na odpowiedniej uczelni i bierzesz udział przy odpowiednim projekcie – dostajesz oprogramowanie, m.in. systemy operacyjne, które możesz zainstalować na prywatnym sprzęcie. Warunek – nie do celów komercyjnych

Pozdrawiam

Nie pisz dwóch postów pod sobą. Masz opcję zmień.

UpDate:

fiesta

A`Tomek skończ ze swoimi komentarzami nie wnoszącymi nic nowego do tematów postów. Już chyba wszystkich przestają one bawić. Komentarz :arrow: Kosz