Jak utworzyć skrót szybkiego uruchamiania na menu start?

Witam. Chciałbym móc dodawać skróty do programów w szybkim uruchamianiu 0378dbb0dfdbcc74ac4a193e7b0f46.jpeg

Podpowiem ci nieco inaczej, niż zapewne oczekujesz, ale może to rozwiązanie przypadnie ci bardziej do gustu :slight_smile:

Dodaj do paska zadań pasek quick launch, gdzie pogrupowane są ikonki do szybkiego uruchamiania aplikacji. Nie chcę linkować do konkurencyjnego serwisu, więc wejdź tutaj :arrow: http://dawka.wordpress.com/2009/03/27/s … windows-7/ i przeskocz do wspomnianego artykułu, który zawiera podpowiedź dotyczącą odzyskania tego toolbara :wink:

Dzięki za odpowiedź ^^ Czekam również na inne propozycje - skoro domyślnie po lewej stronie paska był przypięty IE oraz WMP, po ich usunięciu powinna istnieć możliwość przypięcia tam czegoś innego np. operki :wink:

Tak, tylko, że fukcjonalność w tym miejscu się nieco zmieniła w Windows 7 (wystarczy zobaczyć, co dzieje się po rozwinięciu menu każdej z nich) i dlatego programy ich tam nie dodają, bo to nie jest pasek quick launch znany z Visty :wink:

Dzięki za info :slight_smile: Zawsze pozostaje rocketdock oraz ikonki na pulpicie xD

Proszę :slight_smile: Jak najbardziej :wink:

Przed momentem zrobiłem reinstal sevena i o o dziwo, podczas gdy nasuwałem ikonke w obszar szybkiego uruchamiania dostępna była opcja “pint to taskbar”. Po przypięciu kilku skrótów przestała być dostępna, nawet gdy przypięte skróty pousuwałem o.O