Jak uzyskać CD Windows

Mam taki problem, jakieś 2 lata temu kupiłem na Allegro Windowsa XP HE, po kilku miesiącach okazało się, że człowiek który sprzedawał te Windowsy robił to nielegalnie i płytę CD z Windowsem musiałem oddać jako dowód w sprawie. Mam oryglanlna naklejkę naklejona na kompa oraz fakturę zakupu (kopię) tego Windowsa. Wiem, że kiedys była mozliwość uzyskania od Microsoft płyty CD z Windowsem, w przypadku jej zagubienia. Czy jest jeszcze taka mozliwosc i jak to zrobić? Szukałem kontaktu do Microsoft, ale żadnego maila nie znalazłem by sie podpytać u źródła.

To dość kosztowna zabawa o ile w ogóle MS ma jeszcze płyty z Windowsem XP :wink: w końcu już go nie produkują

www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL286&q=windows+xp+home+edition+MSDN+home+edition

Masz legalny pobierz sobie wersje z SP3 i wypal na płycie. Masz licencje i dowód zakupu, wszystko legalnie.

jak go nie produkują to może magazyny sprzątają :slight_smile:

Kontakt: http://support.microsoft.com/contactus/ … mscom#tab3

Magazyny mają już puste :stuck_out_tongue: A hurtownie podniosły ceny na XP o jakieś 150 zł od wakacji praktycznie ;] Wysyła od MS to koszt jakichś 50-70zł strzelam.

a majac oryginalny CD z Windosem XP i zapisanym kluczem na kartce, mozna jakos otrzymac naklejke z keyem, ktora została uszkodzona?

Trzeba mieć COA id. Szukaj w google.