Jak uzyskać SSID?

Witam mam pytanie: jak uzyskać SSID? albo najlepiej jakby ktoś mógł napisać jak obsłużyć program: WirelessMon

weź lepiej program Network Stumbler wyświetli ci wszystkie SSID-y o ile nie są ukryte

albo zapytaj administratora :wink:

ok, tylko jak obsługuje się ten program, bo włączylem go i jest głuchy, na dole mi mruga takie coś: No wireles adapter found. adapter%20found.jpg

powinien Ci wykrywać wszystkie sieci, wciśnij tą zieloną strzałke na pasku tj. scan

no tak, wciskam i nic sie nie dzieje… oto co się pokazuje, jak nacisnę zieloną strzałkę to przez chwilę jest takie okienko: scanning.jpg

a zauważyłem jeszcze w opcjach takie coś… scanning2.jpg

Czy to tak powinno być? wygląda jakby mi karty sieciowej nie wykrywało.

no nie widzi karty, spróbuj wyłączyć zarządzanie kartą przez windows bo chyba takie masz, a nie przez program konfiguracyjny karty, windows nie dopuszcza Networka do zarządzania kartą

hmm ale jak mam to zrobić gdzie wejść? bo nie widzę tego. W menadżeże urządzeń nie mam podobnej opcji chyba że inaczej się nazywa… we właściwościach połaczenia też nic nie zauważyłem. Sterownik do karty mam Nvidia, jest podpisany cyfrowo. Ta karta sieciowa jest zintegrowana na płycie głównej.