Jak uzyskać taki efekt w Corelu?


(Biuro) #1

Witam,

Proszę o pomoc Jak można uzyskać taki efekt? Chodzi o te kwadraty w tle aby były poszarpane, nierówne, efekt pastarzania Czy można uzyskać coś takiego w Corelu?

Scann.jpg

Będe wdzięczna za podpowiedź

Martyna


(Rosa65) #2

Można. Tylko nie wiem czy chodzi Ci o samo zdjęcie podkoszulka + warstwa z cyferkami ? Czy może raczej o rysunek nadruku na tej koszulce ?


(Kaka') #3

martdesign ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(Biuro) #4

Chodzi mi o nadruk na koszulce. Chciałabym uzyskac podobny efekt to jest poszarpanych kwadratów i prostokątów.


(Rosa65) #5

Zrób zdjęcie tego nadruku. Zaimportuj do CorelDraw, dokładnie obrysuj (pamiętaj o zamykaniu krzywych) lub to samo zdjęcie zaimportuj do CorelTrace zamień tryb koloru na czarno-biały i kliknij na "kontur zaawansowany". Ręcznie zrobisz to dokładniej, a CorelTrace zrobi to szybciej - wybór należy do Ciebie :slight_smile: